fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ПРОСТІР/SPACE

«Сплячі прибульці»: Завершено першу редакцію монтажу фільму «Простір/Space»

453

Хронометраж ігрового фантастичного експериментального фільму «Простір/Space» режисера Дмитра Томашпольського складає 5 годин. Стрічка стане імпровізацією на тему праці Карла Густава Юнга «Синхронічність».

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомив режисер картини. “Фільм розповідає про особливий вид іншопланетян – «сплячих прибульців», які пробуджуються і починають виконувати місію тільки у разі активації. А ще це імпровізація на тему праці Карла Густава Юнга «Синхронічність»”, – розповів Дмитро Томашпольський.

Загалом монтаж тривав 9 місяців. Оброблено більше 700 годин відео. У версію фільму увійшло 4,5 тисяч кадрів. Ось, як це виглядає на монтажному столі.

ПРОСТІР/SPACE

Перші чотири з п’яти годин фільму актори не промовляють жодного слова. Повністю завершення виробництва фільму планується у березні 2021 року. Очікується декілька версій «Простору/Space».

У створенні фільму прийняли участь 67 акторів. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього. Знімали фільм у 76 локаціях, у Києві та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі, Вільнюсі. Також спеціально для цього проекту були організовані повітряні зйомки.

ПРОСТІР/SPACE

Зйомки «Простір/Space» проходили дистанційно у період карантину під час пандемії COVID-19 у березні-травні 2020 року. Всі учасники процесу перебували в самоізоляції, спілкуючись з автором фільму Дмитром Томашпольським онлайн.

Режисер повідомляв артистам запропоновані обставини чергового епізоду напередодні зйомки, не розкриваючи подальший розвиток подій. Актори знімали себе самі по завданню режисера, використовуючи власний смартфон або фотоапарат.

ПРОСТІР/SPACE

Виробництво стрічки – Gagarin Media Film Company (“Кінокомпанія Гагарін Медіа”), 2021. Режисер – Дмитро Томашпольський (автор фільму “Сторонній”). Продюсером виступила Олена Дем’яненко, яка до того працювала над стрічками “Гуцулка Ксеня”, “Моя бабуся Фані Каплан” та іншими.

За темою: “Сторонній” потрапив в 20-ку кращих фільмів жахів року за версією “The People’s Movies”

ПРОСТІР/SPACE

Читайте також –

«Простір/Space»: прибульці стануть героями фільму Дмитра Томашпольського