fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

сторонній

“Сторонній” потрапив в 20-ку кращих фільмів жахів року за версією “The People’s Movies”

891

Британське видання “The People’s Movies” додало український горор “Сторонній” в добірку наймоторошніших фільмів 2020 року.

На думку видання, фільм режисера Дмитра Томашпольського “глибоко триповий”, а також “розумним і моторошним”. “Сторонній” досліджує складні філософські питання за допомогою багатого кінематографічного словника, який постійно дивує і кидає виклик”, – пише “The People’s Movies”.

За сюжетом фільму, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

По темі: «Вигадливий та аванґардний»: головне з рецензій на фільм «Сторонній»

Головні ролі у фільмі “Сторонній” виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Марія Бруні, Ганна Сухомлин, Ольга Арутюнян, Марія Моторна, Тетяна Печенкіна, Тамара Плашенко, Марія Чуприненко, Тетяна Юрікова, Марічка Штирбулова та інші.

В українському кінопрокаті стрічка очікується восени цього року. Дивіться офіційний трейлер “Сторонній / Stranger” Дмитра Томашпольського: відео

На рахунку “Стороннього” вже 20 міжнародних кінофестивалів – у Південній Кореї, США, Японії, Канаді, Індії, Естонії, Колумбії, Португалії, Норвегії, Бразилії, Ізраїлю. Здобуто 11 нагород, серед яких відзнаки за найкращий фільм, сценарій, режисуру, операторську роботу тощо.

Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також

Українські фільми жахів: що і де подивитися онлайн на Геловін