fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Казка Старого Мельника

Фільм «Казка старого мельника» вийшов в онлайн-прокат

2 937

Фільм-фентезі «Казка старого мельника» з Ірмою Вітовською, Олексієм Богдановичем, Адою Роговцевою, Остапом Ступкою та багатьма іншими відомими українськими акторами став доступним для перегляду онлайн на Sweet.TV.

Як повідомляє Держкіно, фільм-фентезі режисера Олександра Ітигілова «Казка старого мельника», знятий за однойменною книгою Сергія Ухачевського, можна переглянути не тільки в кінотеатрах, де ще тривають кінотеатральні покази стрічки, але й легально онлайн, в кінотеатрі Sweet.TV.

За темою: Бокс-офіс грудня: “Казка старого мельника” стає головним релізом на свята

За сюжетом вечір, діти збираються навколо вогнища, старий мельник починає розповідати їм казку. В його казці бурсак Миколка вирушає до пана Адама, щоб навчити грамоті його доньку Христинку. Та на шляху до маєтку Миколка дізнається, що селище захопили нечисті сили, вовкулаки та повітрулі, а сам пан Адам знаходиться у полоні. Миколка та Христинка вирішують звільнити в’язнів і землю від нечисті, але для цього їм доведеться пройти крізь багато випробувань, одне з яких може виявитися їм не під силу.

Дивіться сімейний фільм «Казка старого мельника» онлайн на Sweet.TV за посиланням. Абоненти сервісу можуть подивитись фільм безкоштовно, в межах підписки. Нижче дивіться офіційний тизер фільму.

Ролі у фільмі виконали: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Олеся Жураківська, Гарік Бірча, Василь Бендас. Автор сценарію – Сергій Гаврилюк.

Режисер стрічки – Олександр Ітигілов, автор сценарію – Сергій Гаврилюк. Картину створено кінокомпанією ТОВ “Євромедіа компані” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

Нагадаємо, кінотеатральну прем’єру стрічки було заплановано на квітень 2020 року, але через карантин було перенесено на 17 грудня 2020 року. Фільм став одним із лідерів кінотеатральних зборів у 2020 році.

Читайте також –

Топ-10 найкасовіших українських фільмів 2020 року