fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс українське кіно

Бокс-офіс жовтня: Як в кінотеатрах показували українські комедії «Бурштинові копи» і «Де гроші?»

360

Як стартували в прокаті «Бурштинові копи» та які ще вітчизняні стрічки можна було побачити в кінотеатрах у жовтні.

Для українського кіноринку жовтень почався з прем’єри «Бурштинових копів». Комедія режисерки Аліни Бухтіярової вийшла на 210 екранах і за перший вікенд зібрала 2,7 млн грн з майже 25,8 тисяч проданих квитків. Далі картина продемонструвала завидну витримку, впавши у свій другий прокатний вікенд лише на 17%. За перші 11 днів прокату сукупні збори стрічки досягли майже 6 млн грн. Втім на третій вікенд падіння склало вже 84%, довівши збори до суми 7 млн грн при 15,5 млн грн бюджету. Прокат української комедії продовжується.

21 жовтня в прокат вийшла нова квест-комедія «Де гроші?», в якій Михайло Хома грає авантюриста Мішу. При бюджеті 27 млн грн стартові збори нової стрічки із Дзідзьо поки залишаються невідомими – дані прокату до сих пір не оприлюднили.

Тим часом завершив свій 10-тижневий похід кінотеатрами анімаційний фільм «Гуллівер повертається» від 95 Animation Studio. За цей час український мультфільм зібрав 14 млн грн.

В листопаді у національний прокат виходить історична драма «Чому я живий» режисера Віллена Новака. Картину знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька “Тепер я турок, не козак…”. Більше інфомації про стрічку, яку вже можна шукати в кінотеатрах свого міста, – за посиланням.

Джерело даних про збори: kino-teatr.ua

Читайте також

Бокс-офіс вересня: «Гуллівер повертається» проти міжнародних хітів