fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

чому я живий

У національний прокат виходить нова стрічка Віллена Новака «Чому я живий»

547

4 листопада в широкий прокат виходить новий фільм класика українського кінематографа Віллена Новака “Чому я живий”, створений Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Картину знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька “Тепер я турок, не козак…”. Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Понад 20 років сценарій чекав на реалізацію.

За темою: «Чому я живий»: епічна сага за мотивами реальних подій виходить в прокат

Епічна сага “Чому я живий” заснована на реальних подіях, що сталися в середині XX століття. Юні Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай та інші.

Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський. Продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва. Стрічку створено Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Нагадаємо, преспоказ фільму відбувся 3 листопада у столичному кінотеатрі “ОСКАР” за участі представників команди.

Чому я живий

Читайте також

Про зйомки: творці фільму “Чому я живий” представили бекстейдж