fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Поки ми спимо

Українська акторка Даша Трегубова зіграла у фільмі оператора “Кримінального чтива” (трейлер)

355

В кінопрокат вийшов українсько-американський фільм жахів «Поки ми спимо», в якому одну із головних ролей виконала українська акторка Даша Трегубова. Саундтреком до фільму стала пісня «Журавлі» групи The Hardkiss.

В українських кінотеатрах з’явився класичний фільм жахів «Поки ми спимо» (While We Sleep), вироблений Україною та США. Режисер фільму – Анджей Секула, відомий у світі кіно як оператор-постановник культових картин Квентіна Тарантіно «Скажені пси» та «Кримінальне чтиво». Як кінооператор отримав престижну премію BAFT, як режисер – здобув багато прихильників завдяки своїй найуспішнішій авторській роботі «Куб – 2: Гіперкуб».

Стрічка «Поки ми спимо» вийшла на екрани 28 жовтня, напередодні Гелловіну. Виробники CinemADay так описують свій фільм: “із українською пристрастю і голлівудським професіоналізмом від творців “Кримінальне чтиво”, “Скажені пси”, “Чотири кімнати”.

«Святкування Гелловіну прийшло до нас із Штатів, а тому команда CinemAday вирішила запросити професіоналів з-за океану до України, щоб створити для українців їхній власний гелловінський фільм» – розповідає команда CinemAday.

Поки ми спимо

Фото: Даша Трегубова (скриншот трейлера)

Сюжет розповідає про лікарку Ніну Іванько, яка вивчає перебіг сну у пацієнтів. Одна з пацієнток – 13-річна дівчинка зі звичайної американської родини – викликає багато питань. Її МРТ-знімок здається Ніні підозріло знайомим і дивним. Лікарка намагається знайти причину розладу сну в юної пацієнтки, але те, що вона з’ясовує, виявляється загадковішим, ніж можна було очікувати.

Роль Ніни Іванько виконала відома акторка Даша Трегубова, а інші ролі першого плану виконали американські актори Олівер Тревена, Лайра Ґросс, Джейсі Кінґ та Брайан Ґросс.

Дивіться український трейлер фільму жахів «Поки ми спимо» (16+).

Також у фільмі зіграли українські актори Наталя Васько, Олександра Сизоненко, Оксана Гринько, В’ячеслав Бабенков, Олександр Омельянов та ін. Зйомки фільму відбулися у 2019 в Києві та селі Лісники поблизу столиці. Дистриб’ютором стала компанія VMI.

Постер фільму

Нагадаємо, історичний українсько-словацький серіал із елементами фентезі «Слов’яни», виробництвом якого теж займалися кінокампанія CinemAday, можна переглянути онлайн.

Читайте також

Серіал «Слов’яни» про хоробрість, любов та ненависть виклали онлайн