fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Слов’яни

Серіал «Слов’яни» про хоробрість, любов та ненависть виклали онлайн

2 112

Всі 12 серій українсько-словацького серіалу «Слов’яни», який презентують в Україні на телебаченні 3 травня, відсьогодні ексклюзивно можна переглянути онлайн.

Як повідомляється на офіційній сторінці телеканалу у Facebook, історичний серіал із елементами фентезі «Слов’яни», про життя слов’ян на межі VI-VII століть, ексклюзивно доступні на 1+1 video, Київстар ТБ та Megogo.

Подивитися онлайн всі 12 серій першого сезону «Слов’ян» можна на 1+1 video за посиланням (вартість перегляду 69 гривень), на Київстар ТБ – за посиланням, а також на Megogo – за посиланням (вартість перегляду від 39 грн.)

Слов’яни

Фото: сайт IMDb

«Слов’яни» – історичний серіал із елементами фентезі про життя слов’ян на межі VI-VII століть. За сюжетом, Юна травниця Драга шукає спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя. Одного разу олень приводить її до непритомного пораненого незнайомця, який не пам’ятає, хто він. Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім’я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з’ясувати, хто він такий, але чим більше дізнаються, тим більша загроза нависає над всіма жителями слов’янського городища Великий стіл.

У серіалі знімалися: Юрай Лой, Поліна Носихіна, Томаш Машталір, Яна Квантікова, Душан Цінкота, Макар Тихомиров, Ріхард Аутнер, Олег Мосійчук, Олександр Мавріц, Анди Гриц, Зузана Фіалова, Олександр Рудинський, Анна Адамович, Ольга Ясінська, Тетяна Міхіна, Олексій Тритенко, Євгенія Шимшир’ян, Ашот Арушанов, ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та інші.

Автори сценарію: Вероніка Колеякова, Йозеф Колеяк, Ян Лютеран. Режисери: Петер Беб’як, Міхал Блашко, Сергій Санін, Олег Стахурський. Оператори: Мартін Ж’яран, Станіслав Адам, Вова Іванов. Продюсери: Юрій Карновський, Ванда Адамік Грицова.

Виробництвом стрічки займалися українські компанії «Медійна Група Європейського Партнерства» та «Сінемадей», словацька компанія «Wandal Production» за участі словацького телеканалу «TV JOJ», українського телеканалу «1+1» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

За темою: «Словʼяни»: вийшов головний саундтрек до містичного серіалу

Нагадаємо, українська прем’єра історичної драми з елементами фентезі «Слов’яни» відбудеться 3 травня на «1+1» о 22:30. На час написання статті серіал має рейтинг IMDB 6.9.

Читайте також

«Таємниці великих українців»: де переглянути всі серії онлайн популярного проєкту