fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Жыве Беларусь!

Netflix знімає в Мінську та Києві фільм про протести в Білорусі

333

Зйомки проєкту тривають ще від самого початку протестів у Білорусі. Які саме сцени чи інтерв’ю знімаються в Києві – поки невідомо.

Про це повідомив у Telegram радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської з міжнародних справ Франтішек Вячорка. «Уже два місяці британська знімальна група фільмує документальну стрічку чи серіал про білоруські протести, що має вийти на Netflix. Герої – демонстранти, Координаційна рада і Світлана Тихановська. Зйомки проходять у Мінську, а також у Києві та Вільнюсі», – йдеться в повідомленні.

Наразі відомо, що знімальна група зняла стільки матеріалу, що планується випустити багатосерійний документальний проєкт про Білорусь.

Жыве Беларусь!

Вячорка також додав, що членів знімальної групи вже навіть затримували. Інших деталей про фільм, в тому числі, про те, коли він вийде, поки немає.

Нагадаємо, з 9 серпня в Білорусі тривають масові протести. Демонстранти виступають проти офіційних результатів президентських виборів, згідно з якими перемогу здобув Олександр Лукашенко.

Читайте також

“Все палає”: фільм “All things ablaze”про Революцію Гідності виклали онлайн