fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Носоріг Сенцова

“Носоріг” Олега Сенцова: представлено перші фото зі зйомок фільму

964

Дивіться бекстейдж-фото зі знімального майданчика кримінальної драми “Носоріг” Олега Сенцова. Основний знімальний період фільму розпочнеться 1 жовтня.

Днями режисер Олег Сенцов поділився кількома кадрами зі зйомок нового фільму “Носоріг”, сюжет якого обертається навколо молодого бандита, який згадує своє минуле і те, як втратив себе та сім’ю.

Підготовку до зйомок стрічки було розпочато ще у 2013 році, проте через незаконне ув’язнення режисера в Росії, виробництво фільму за графіком не розпочалось.

Фото опубліковано на сторінці постановника у Facebook. “Основний знімальний період фільму почнеться 1 жовтня, але, щоб застати останні соняшники, ми зробили одну невеличку зйомку”, – написав Сенцов.

носоріг

Фото зі сторінки Олега Сенцова в Facebook

носоріг

носоріг

носоріг

носоріг

носоріг

«”Носоріг” – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. Це епоха, яка нас усіх змінила – перехід від Радянського Союзу до наших сучасних днів, але всі ті виклики й досі актуальні для нашого суспільства. В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе, – розповідає режисер і автор сценарію Олег Сенцов. – Про бандитів ми бачили багато стрічок, але мене цікавить перш за все людина: що вона відчуває, чому діє саме так, чи може така людина змінитися… Адже немає поганих людей, є люди, які роблять погані вчинки».

“Носоріг” Олега Сенцова створюється у копродукції України, Німеччини та Польщі. Українську сторону проєкту представляють компанії «Край кінема», заснована Олегом Сенцовим у 2008 році, та «Артхаус Трафік». Польскі партнери – Apple Film Production – вже працювали з Олегом Сенцовим над створенням фільму «Номери», прем‘єра якого відбулася на Берлінському фестивалі цього року. Німецька сторона – кінокомпанія Ma.ja.de, яка з «Артхаус Трафік» виступала співпродюсерами драми «Донбас» Сергія Лозниці, відзначеного премією за найкращу режисуру секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю 2018.

Проєкт є переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно 2012 року. Загальний бюджет становить 1,65 млн євро. Фінансування від Держкіно складає 50% бюджету фільму Олега Сенцова.

Нагадаємо, проєкт отримав фінансову підтримку від німецького кінофонду Medienboard Berlin-Brandenburg і Польського кіноінституту.

Читайте також –

Антиутопія “Номери” вийде в український прокат 19 листопада 2020 року