fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм номери

Антиутопія “Номери” вийде в український прокат 19 листопада 2020 року

727

Прем’єра фільму “Номери” режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва в Україні вже за 2,5 місяці. НВ ексклюзивно показали епізод.

Фільм “Номери” був створений за однойменною п’єсою Олега Сенцова та розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. Світова прем’єра відбулася у лютому 2020 року у програмі Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю.

Ексклюзивний епізод “Номерів” з’явився на Facebook НВ з нагоди оголошення дати релізу. В ньому Дев’ятий (Олександр Бегма) та Сьомий (Євген Черніков) мають короткий нічний діалог про зміни, яких вони прагнуть.

"Номери" Олега Сенцова. Епізод з фільму

Маємо за честь ексклюзивно показати вам епізод з фільму «Номери» Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва.Фільм був створений за однойменною п'єсою Олега Сенцова та розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. Світова прем’єра відбулася у лютому 2020 року у програмі Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю.В Український прокат стрічка виходить 19 листопада 2020 року

Опубліковано НВ Середа, 2 вересня 2020 р.

За сюжетом у світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу,  робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?

По темі: “Номери” на Берлінале: що пишуть кінокритики про фільм Сенцова-Сеітаблаєва

Головні ролі в картині виконали Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко.

Дивіться також трейлер драми-антиутопії “Номери”

Нагадаємо, над стрічкою працював тандем двох режисерів — Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику разом з продюсеркою фільму Анною Паленчук.

Фільм “Номери” знято в ко-продукції України (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польщі (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехії (Česká Televize) та Франції (Canal+)

Читайте також

Фільм “Носоріг” Олега Сенцова таки побачить світ