fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Одеський кінофестиваль

На глядачів 11-го ОМКФ чекає додатковий тиждень кінохітів

329

В Україні триває 11-й Одеський кінофестиваль, який відбувається цьогоріч під девізом «Пусти кіно додому». Після його завершення будуть подовжені онлайн-покази деяких фільмів.

Кінохіти 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходитиме до 3 жовтня, будуть доступні до перегляду ще впродовж тижня після церемонії закриття. Про це повідомляє прес-служба ОМКФ.

“На численні прохання глядачів ОМКФ влаштовує додатковий тиждень фестивального кіно з 3 до 11 жовтня і подовжує термін перегляду стрічок, які будуть користуватися найбільшим попитом у глядача”, — йдеться в повідомленні.

Дивитися фільми до 11 жовтня можна на платформі oiff. online, придбавши квиток на один окремий показ або ж абонемент на усю програму фестивалю, щоб побачити якомога більше фільмів. Придбати Фестивальний абонемент можна тут. Фільми будуть доступні до перегляду виключно на території України, кількість переглядів може буде обмеженою. З розкладом фестивалю можна ознайомитись тут. Ознайомитись з повною програмою 11-го ОМКФ можна за посиланням.

Одеський міжнародний кінофестиваль

Нагадаємо, цього року за ґран-прі ОМКФ — Золотого Дюка — та інші нагороди Міжнародного конкурсу змагатимуться 12 повнометражних фільмів, серед яких – “Атлантида” (Atlantis) Валентина Васяновича. До Національної конкурсної програми цього року увійшли сім повнометражних та 11 короткометражних стрічок.

По темі: Одеський кінофестиваль 2020 онлайн: які українські фільми покажуть

Приєднуйтесь до події онлайн на сторінці ОМКФ у Facebook, на Youtube-каналі, сайті фестивалю oiff.com.ua або платформі oiff.online. Якщо ви не вcтигли подивитись якісь із конкурсних фільмів, ви зможете зробити це на додатковому тижні переглядів з 4 до 11 жовтня.

Одеський кінофестиваль

Читайте також –

«Атлантида» – претендент на «Оскар» від України