fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Селяни”: вийшов тизер мальованої стрічки з олійних картин художників

574

З’явився україномовний тизер мальованого історичного фільму “Селяни”, що оживе на великих екранах з-під пензля ста художників. Стрічка створюється на основі роману польського письменника Владислава Реймонта.

“Селяни” – незвичайне історичне кіно, що будуть створювати в техніці анімування картин, – повідомляє PR-служба фільму. – Близько сотні художників малюватимуть 79 000 кадрів-картин про долю дівчини, її родину та життя інших простих селян на межі XIX і XX століть.

“Ми прагнемо сказати, що часи змінюються, а людина залишається. Що інноваційна тільки “обгортка” фільму, у центрі – людина. І тоді, і зараз у людини є постійні сімейні сварки, жадібність, гнів та безперервний пошук злагоди і любові”, – зазначає продюсерка стрічки, директорка компанії Укркіно – Ольга Журженко.

Основа майбутнього фільму – роман польського письменника, лауреата Нобелівської премії, Владислава Реймонта. У селі XIX століття, одруження місцевої красуні з багатим вдівцем призводить до жорсткого суперництва та хтивих бажань, що штовхає спільноту у вир катастроф, які закінчуються трагічно.

Історія 130-річної давності розкриє завжди актуальні теми нетерпимості, жадібності та хоті. Події стрічки базуються на постійному конфлікті жителів селища, який митці частково показують і в першому тизері: яскравий гнівний монолог одного з героїв стрічки, голос якого рішучий та різкий, а стан непохитний.

За словами режисерки кінокартини Дороти Кобєли, техніка, за якою створюється фільм, робить можливою подачу історії із швидким темпом, з усім багатством гри акторів, у той же час передаючи нюанси сільського світу.

Кінозйомка акторів та подальше перефарбування їхньої гри кадр за кадром у техніці маслом на стадії пост-виробництва надає можливість послідовного відображення обох цих сфер, гарантуючи унікальний та прекрасний кінцевий візуальний ефект.

Фільм створюється у копродукції Польщі, України та Сербії. Кінопродюсери: BreakThru Films, UkrKino та DigitalKraft.

Стрічка з’явиться на великих екранах у 2022 році.

Читайте також

«Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря»: вийшов тизер продовження комедії