fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ефір

“Суспільне” покаже українські фільми на телебаченні

515

Драматичний містичний трилер “Ефір” та комедія “Інфоголік” – фільми, які покаже “Суспільне” на телеекранах 3 жовтня.

В суботу 3 жовтня о 22:00 телеканал UA: Перший покаже комедію 2017 року Інфоголік” режисерів Валентина Шпакова та Владислава Климчука.

За сюжетом, успішний інвестиційний менеджер Максим не уявляє свого життя без інформації. Через постійну увагу до новин він не помічає нічого навколо, навіть вагітність дружини. Та раптом для головного героя все стає з ніг на голову – усі новини, які він читає, починають збуватися в його власному житті.

В суботу 3 жовтня о 23:00 в ефірі телеканалу UA: Культура можна буде переглянути телевізійну прем’єру драматичного містичного трилера 2018 року “Ефір” Кшиштофа Зануссі (16+).

У копродукційному фільмі Польщі, України, Литви й Угорщини йдеться про спільний біль, який пережили ці країни, а саме про вплив від Австро-Угорської імперії майже століття тому. Починається Перша світова війна. Лікар Російської імперії експериментує над ефіром та дає смертельну дозу жінці, яку намагався спокусити. Щоби втекти від правосуддя та далі проводити свої досліди, чоловік наважується піти на шпигунство. Втім, бажання лікаря перевищують його можливості.

Кшиштоф Зануссі підіймає в кіно незручні теми та вміло переносить відомі трагічні сюжети в реальність. «Ефір» не став винятком, адже в історії легко читається Ґетевий «Фауст». Щоправда, сам режисер намагався приховувати мотиви героя оригіналу. Його персонаж використовує науку для духовного та фізичного поневолення людини, а не щоби збагатитися знаннями.

Читайте також

На глядачів 11-го ОМКФ чекає додатковий тиждень кінохітів