fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

У фільму “Фортеця Хаджибей” з’явився офіційний постер (ОНОВЛЕНО)

443

Одеська кіностудія представила офіційний постер історично-пригодницької стрічки “Фортеця Хаджибей”. Фільм про дружбу і кохання, боротьбу добра і зла, шляхетність і підступ вийде в українських кінотеатрах 15 жовтня.

Як повідомили творці кінокартини на офіційній сторінці cтрічки в Facebook, у зв’язку із загостренням пандемії Covid-19 старт прокату фільму в Туреччині перенесено з 1-го на 23 жовтня. В Україні історично-пригодницьку картину Костянтина Коновалова глядач побачить на великих екранах з 15 жовтня, як і було заплановано.

Події cтрічки відбуваються в період російсько-турецької війни на території Північного Причорномор’я, кінець ХVIII сторіччя. Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за Північне Причорномор’я. Тримається остання фортеця – Хаджибей.

Задунайський козак Андрій має завдання доставити листа турецькому коменданту, але фортецю захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога, який господарює у фортеці.

Дивіться трейлер фільму “Фортеця Хаджибей”:

По темі: “Фортеця Хаджибей” Костянтина Коновалова вийде в кінопрокат цієї осені

Роль козака Андрія в стрічці зіграв молодий талановитий актор Олександр Соколов. У ролі Фатіми знялася відома турецька модель Дерен Талу, для якої “Фортеця Хаджибей” стала кінематографічним дебютом. Образ грузинського мандрівника Йорама зіграв Іраклій Маруашвілі, вже відомий глядачам участю в шоу “Україна має талант”, “Хочу до Меладзе”, а також акторськими роботами у багатьох фільмах. Дебютною роль у фільмі стала і для Катерини Шевченко. Глядачі побачать у фільмі Юрдаера Окура, відомого за роллю у серіалі “Заснування осман”.

Також у фільмі знімалися: Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

“Фортеця Хаджибей” – це фільм-відкриття нового сторіччя історії Одеської кіностудії. Цей фільм надзвичайно актуальний для сучасного громадянина України, адже у ньому підіймаються теми, які роками замовчувалися. Зокрема, розглядаються події українсько-турецького опору північним завойовникам; період існування Задунайської Січі у якості спадкоємиці Запорізької Січі; тема співдружності європейських націй, що спільно з українцями брали участь у заселенні Півдня України та заснуванні Одеси.

Фортеця Хаджибей трейлер

Нагадаємо, фільм знято Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з Грузією (Georgian International Film) і Туреччиною (AISI film). Українськими копродюсерами стрічки стали Національна кіностудія ім. О.Довженка, Тернопільська кінокомісія та кінокомпанія “ІнсайтМедіа”.

Режисером картини виступив Костянтин Коновалов, сценарій Євгена Тимошенка, Костянтина Коновалова, за участі Мірзи Давітая.

Читайте також

“Абсолютно брехлива історія”: серіал про козаків вийде восени на ICTV