fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Одного разу в місті на камені

“Одного разу в місті на камені”: дивіться фільм онлайн від організаторів “Бруківки”

841

В мережу офіційно виклали Кам’янець-Подільський художній фільм “Одного разу в місті на камені” від організаторів Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” – про долю 3 героїв, які стають учасниками небезпечної пригоди.

Як повідомили проєкту “Нове українське кіно” творці стрічки, художній повнометражний пригодницький фільм “Одного разу в місті на камені” режисера Андрія Зайця та студії незалежного кіно “energ1x Production” вже доступний для перегляду онлайн.

Прем’єра чорнової версії фільму відбулась 15 вересня 2019 року в рамках закриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю “Бруківка” в Кам’янці-Подільському. Цифровий реліз фільму в мережі відбувся нещодавно на офіційному сайті.

По темі: Стали відомі переможці кінофестивалю “Бруківка”

У фільмі розповідається про пригоди ветерана АТО з Донбасу на прізвисько (з позивним) “Одинак”, який, втративши рідний дім та кохану людину на війні приїхав в Кам’янець-Подільський у пошуках нового життя, пройдисвіта Дениса, який мріє невпинно про місце під сонцем, та голову місцевого бандитського угрупування Сашка, який мріє реалізувати свою «Українську мрію».

Дивіться офіційний трейлер українського пригодницького вестерна “Одного разу в місті на камені”: відео

Режисером стрічки є організатор кінофестивалю “Бруківка” Андрій Заєць, для якого це буде повнометражний дебют в ігровому кіно, в якому він виступив також як оператор, сценарист, монтажер, звукорежисер та автор кількох саундтреків.

Виробництво фільму почалось в 2016 році та було знято на аматорську відеокамеру без бюджету та професійних акторів. В проекті було задіяно понад 150 кам’янчан, серед яких актори місцевих театрів «Тандем» та «Лінк», учасники музичних гуртів та команд КВН, хореографи, художники та усі кому подобається сучасне експериментальне кіно, – йдеться в описі.

Цікавим фактом є те, що під час роботи над фільмом сценарій писався поступово і ніхто не знав чим все закінчиться.

Головні ролі виконали Карапет Баджаксузян, Денис Чорний, Олександр Левчук, Данило Колісник, Максим Коваль, Анастасія Введенська, Анастасія Дзюбінська, Георгій Торяник, Андрій Гончаров, Євгеній Пазюк, Валерій Свереда, Володимир Черняк та інші.

​Подивитись кінотеатральну версію фільму можна на Youtube-каналі режисера фільму Андрія Зайця за посиланням, або у нас на сайті нижче.

Саундтрек стрічки складається з треків місцевих гуртів, таких як ZAPASKA, ZIQ, Театр НО, Street Fames, BEKINGEM, ЕКСПАНСІЯ, Пропала Грамота та Своєрідне.

Усього під час виробництва фільму було відзнято понад 40 годин матеріалу, а чорновий монтаж мав понад 200 хвилин.

Як створювався Кам’янець-Подільський художньій фільм режисера Андрія Зайця – дивіться у документальному фільмі  “Дорога до “Міста на камені” (2019), в якому головні герої та команда стрічки розповідає цікаві факти цього безбюджетного аматорського фільму.

Фільм було відібрано в перший тур конкурсу Lift-Off Global Network, міжнародної кінофестивальної, виробничої та дистрибуційної компанії, що базується на Pinewood Studios у Великобританії.

Нагадаємо, 16 травня відбувся в онлайн-форматі ІV Кам’янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” – “КіберБруківки 2(4)20”, організатором якого є режисер фільму “Одного разу в місті на камені”  Андрій Заєць.

Одного разу в місті на камені

Читайте також –

Творці аматорського фільму “Слабо?” збирають кошти на другу частину під назвою – «Не слабо»