fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Черкаси” покажуть у четвер в автокінотеатрі “Кінодром” в Києві

596

Поки звичайні кінотеатри ще не відновили роботу, переглянути фільм “Черкаси” є можливість у власній автівці 28 травня о 21:30, в автокінотеатрі “Кінодром” в Києві.

Про це повідомляють творці стрічки. “Вже цього четверга о 21:30 відбудеться перший за весь карантин показ фільму”, – написали вони.

Нагадаємо, після завершення карантину кінотеатральний прокат фільму “Черкаси” буде продовжено. Після цього стрічку можна буде подивитися офіційно онлайн – права декільком стрімінговим платформам вже продали.

фільм черкаси

Фільм “Черкаси”, який планують показати в Києві, засновано на реальних подіях. Мишко та Лев хлопці з українського села. Вони з різних причин опиняються на воєнному кораблі ВМС України “Черкаси”, дислокованому в порту кримського озера Донузлав, під час подій на Майдані 2014 року.

Читайте також:“Черкаси”: цікаві факти про воєнну екшен-драму Тимура Ященка

У той час, коли екіпаж тральщика “Черкаси” проходить навчання, президент Янукович втікає з України, а Крим захоплюють “зелені чоловічки”. Починається окупація Кримського півострову. Корабель повертається на базу, але порт вже втрачений. “Черкаси”, разом з іншими кораблями українського флоту, заблокований в озері Донузлав – шлях до моря перекритий затопленими судами. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж “Черкас” чинить опір і продовжує відважну, хоч і безнадійну, боротьбу з ворогом.

Читайте також

Військові виконали пісню “Воїни світла” на прем’єрі фільму “Черкаси”