fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Ведмежа пастка”: у 2021 році вийде трилер про виживання в гірських лісах

872

Автори комедії “Готель “Едельвейс” розробляють український трилер під назвою “Ведмежа пастка”, в якому головній героїні доведеться виживати в гірських лісах.

“Ведмежа пастка” — фільм за сценарієм українського режисера (“Готель “Едельвейс”), актора, сценариста і продюсера Юрія Рудого, який також зіграє в трилері головну роль разом з Яною Ключник. Українська актриса саме завершила зйомки у фантастичній картині “Простір/Space” Дмитра Томашпольського.

За сюжетом Анна стає свідком вбивства її чоловіка, через що вимушена переховуватись від переслідування в гірських лісах, де вона знаходить свого захисника, та вони разом намагаються позбутися переслідувачів…

Гасло стрічки: “Потрібно вижити за будь-яку ціну”.

Читайте також: Зйомки фільму “Простір / Space” Дмитра Томашпольського завершено

Ось як описує майбутній фільм автор ідеї Юрій Рудий: “У сюжеті даної картини розкриваються відносини людей, яких зв’язує жага до виживання та взаємні почуття, зароджені під час небезпечних для життя обставин. Герої картини не мають вибору та проходять неймовірні випробовування, загартовуючи зв’язок один з одним та долають безліч перешкод на своєму шляху.”

Однією із найважливіших задач перед авторами проекту є донесення до глядача контрастної зміни моральних принципів героїв та проведення паралелі між минулим та теперішнім, оцінка сили волі та внутрішні зміни персонажа у кращу сторону.

У зв’язку з карантином, прем’єра трилеру “Ведмежа пастка” була перенесена з листопада 2020-го на невизначену дату 2021 року.

ведмежа пастка

Зйомки стрічки розпочнуться в кінці цього року. “…І це навіть дуже добре, щоб показати вам виживання в дійсно некомфортних погодних умовах”, — зазначив у своїй публікації на Facebook Юрій Рудий.

В фільмі також зіграють Богдан Юсипчук, Сергій Комаровський, Максим Колєсниченко та відома українська співачка і телеведуча Надія Мейхер. Режисером виступив Артур Лерман. Оператор-постановник — Олександр Петроченко, продюсер — Віра Сердечкіна. Виробник — Content Film Group.

Читайте також:

“Одного разу в місті на камені”: дивіться фільм онлайн від організаторів “Бруківки”