fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Пелюшковий торт»

Короткий метр «Пелюшковий торт» про молодих батьків вийшов онлайн

194

Короткометражний фільм про батьківство «Пелюшковий торт» Анастасії Бабенко вийшов на Takflix. Стрічка доступна безкоштовно на території України.

Про це повідомила прес-служба онлайн-кінотеатру. «Пелюшковий торт» (2021) — ігровий дебют української режисерки Анастасії Бабенко. Драма була показана по всьому світу, зокрема на престижному Oscar Qualifying фестивалі Palm Springs Short Film Festival.

Як зазначають творці фільму Сучасне Українське Кіно, 19-го і 20-го листопада фільм представить Україну в міжнародному конкурсі престижного фестивалю 38th International Short Film Festival Berlin. А 20-го і 22-го листопада київська публіка зможе також переглянути «Пелюшковий торт» на великому екрані «Жовтня» в рамках Kyiv International Short Film Festival.

За сюжетом, 20-річні Лєна і Вітя щойно стали батьками. У післяпологовій кімнаті вони намагаються усвідомити, що відтепер несуть відповідальність не тільки за себе, а й за сина. Перед ними з’являються нові випробування: розбудити немовля, обрати йому ім’я, знайти спільну мову одне з одним. «Пелюшковий торт», який подарувала кума, ніби абсурдний пам’ятник їхньому батьківству, чекає свого часу.

Дивіться фільм «Пелюшковий торт» в онлайн-кінотеатрі Takflix за посиланням (безкоштовно на території України). Нижче дивіться тизер.

Виробник: Сучасне Українське Кіно (СУК \ CUC). Режисер-постановник: Анастасія Бабенко. Сценарист: Анастасія Бабенко. Оператор-постановник: Роман Хімей. Продюсер: Ельміра Асадова. У ролях: Ганна Ярмоленко, Любомир Валівоць, Давид Прус, Ксенія Сидоренко.

Нагадаємо, стрічка була представлена у національному конкурсі українських короткометражних фільмів Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відбувся у вересні-жовтні на Гамбурзькому кінофестивалі Filmfest Hamburg.

Також влітку «Пелюшковий торт» Анастасії Бабенко став Найкращим фільмом українського ігрового короткометражного конкурсу 10-го фестивалю «Кіносарай».

Пелюшковий торт

Читайте також

Байопік «В. Сильвестров» про видатного українського композитора вийшов онлайн