fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коза Ностра. Мама їде

Вийшов офіційний постер комедії «Коза Ностра. Мама їде»

161

FILM.UA представили також кадри зі зйомок фільму про пригоди двох родин «Коза Ностра. Мама їде», який вийде у кіно з 1 грудня 2022 року.

В основі сюжету фільму «Коза Ностра. Мама їде» — сімейні цінності та непрості стосунки між різними поколіннями, діляться творці комедії.

Цей фільм — гаряча суміш італійського темпераменту та українського норову. Влада (Ірма Вітовська) — любляча мама, яка хоче піклуватись про доньку та її родину, хоч їм це не завжди потрібно. Дон Фредо — мафіозі, який усе життя вклав у «бізнес», забувши про інтереси сім’ї. А діти як діти — сучасні, вперті, з новими поглядами на життя та мріями про самостійність.

Чи знайде Влада любов, Фредо — гармонію, а діти — свободу від владних батьків, дізнайтесь у кіно вже з 1 грудня в усіх відчинених кінотеатрах України.

За темою: Мама їде: вийшов трейлер комедії про сім’ю та мафію з Ірмою Вітовською в ролі винахідливої Влади Кози

Фільм створено FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Дивіться кадри з фільму

Офіційний постер комедії

Коза Ностра. Мама їде

Читайте також

«Максим Оса: золото Песиголовця» backstage: як знімали козацький пригодницький трилер