fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

пік страху

Фільм «Пік страху» вийде у прокат з 28 січня (український трейлер)

892

Прем’єра в українських кінотеатрах хорор-історії «Пік страху» («Let it Snow») режисера Станіслава Капралова відбудеться вже 28 січня 2021 року. Представлено локалізований трейлер стрічки.

Про це повідомляє PR-служба фільму. «Пік страху» – дебютна повнометражна картина українського режисера Станіслава Капралова, яку придбав найбільший американський дистриб’ютор «Lionsgate» та ще більше 30 країн світу. Стрічка створена у ко-продукції зі Сполученими Штатами Америки та Іспанією.

За сюжетом фільму, приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, що на них очікує лише краса, спокій та насолода. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, в якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна стати на заваді. Для усіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху.

Пік страху

Пік страху

Дивіться український трейлер фільму «Пік страху»: відео

Трилер знято англійською мовою з залученням акторів з різних країн світу, на чолі з виконавицею головної ролі – українською акторкою Іванною Cахно («Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув»).

Також в картині зіграли: Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Гіа Джапарідзе, Тамар Бзіава, Олена Турбал.

По темі: «Let it Snow»: стрічку українського режисера придбав американський дистриб’ютор “Lionsgate”

Режисер фільму Станіслав Капралов виступив в якості сценариста, разом з Омрі Роузом. Продюсер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), відомий за фільмами «DZIDZIO Контрабас», «Коли падають дерева», «11 дітей з Моршина» та іншими. Ко-продюсери: Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов.

Окрім США, «Пік страху» був придбаний для ринків Великобританії, Австралії, Японії, Польщі, Південної Кореї, тощо. Реліз фільму відбувся на VOD-платформах 22 вересня 2020 року.

Пік страху

Пік страху

Читайте також

Нова дата: фільм «Нереальний КОПець» вийде навесні 2021