fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нереальний КОПець

Нова дата: фільм «Нереальний КОПець» вийде навесні 2021

709

Прем’єру поліцейської комедії «Нереальний КОПець» перенесено. Фільм про патрульних з’явиться в кінотеатрах 4 березня 2021 року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму у Facebook. «Нереальний КОПець» — новий повнометражний художній фільм режисера та продюсера Олександра Бєляка (“Гола правда”, “Сотка”). Творці комедії обіцяють зірковий акторський склад і легку, дотепну та злободенну комедію.

За сюжетом, після звернення Президента всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції викликає з Америки сина і влаштовує його працювати до місцевого відділку. Досі основною роботою синка-мажора було тринькання батьківських грошей, та все зміниться… Суворий лейтенант-напарник змусить гламурного ледаря стати справжнім копом.

Роль генерала, батька Василя, виконав український актор театру та кіно, Заслужений артист України Станіслав Боклан. Про роль синка-мажора –  Василя Бурундяка – актор Дмитро Ступка розповів: “Він навіть не вміє тримати правильно пістолет, не знає, що таке робота і так далі. І тут будуть кумедні ситуації”. Виховувати розбещеного новобранця у фільмі доведеться напарнику головного героя, “справжньому” копові, якого зіграв актор та модель Богдан Юсипчук.

Також ролі грають: Ганна Саліванчук, Поліна Логунова, Жанна Березовська, Андрій Осіпов. Особливі актори фільму: Влад Яма — відомий український хореограф та Борис Барський — український режисер, актор, Народний артист України та учасник комік-трупи “Маски”.

Загалом, для роботи у фільмі «Нереальний КОПець» режисер Олександр Бєляк привернув найвідоміших акторів, які раніше знялися у касових українських стрічках, таких як: “Незламна”, “Свінгери”, “Поводир”, “Тіні незабутих предків”, “Селфі паті”. Виробник фільму “Нереальний КОПець” — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк, оператор-постановник — Вадим Дусьман, художник-постановник — Крістіна Фрімова, продюсер — Юлія Бєляк.

Нагадаємо, раніше повідомлялися, що комедія «Нереальний КОПець» з’явиться у кіно з 1 січня 2021року.

Нереальний КОПець

Читайте також –

“Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової