fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пік страху

З’явився новий тизер фільму «Пік страху» Станіслава Капралова

416

Дивіться новий тизер триллеру з елементами горору «Пік страху» з Іванною Сахно в головній ролі, який запланований до старту в українських кінотеатрах 28 січня 2021 року (кадри з фільму).

Фільм «Пік страху» («Let it Snow») від українського режисера та сценариста Станіслава Капралова і продюсера Сергія Лавренюка створений у ко-продукції зі Сполученими Штатами Америки та Іспанією. Виробництво –  Solar Media Entertainment.

Трилер знято англійською мовою з залученням акторів з різних країн світу, на чолі з виконавицею головної ролі – українською акторкою Іванною Cахно («Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув»). Також в картині зіграли: Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Гіа Джапарідзе, Тамар Бзіава, Олена Турбал.

За сюжетом фільму, приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, що на них очікує лише краса, спокій та насолода. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, в якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна стати на заваді. Для усіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху.

Дивіться новий тизер трилера з елементами хорору «Пік страху»: відео

Як повідомила PR-служба, у фільмі активно використовували релігійну та містичну символіку, віддаючи тим самим данину як грузинській традиції, так і мотивації антагоніста. З цим пов’язаний цікавий випадок на зйомках фільму: Станіслав Капралов ввів до сценарію культове зображення “Мадонни з немовлям”, яке повинно було з’явитися в лобі готелю, куди заселяються головна героїня та її коханий. У той же час, знімальна група ніяк не могла знайти потрібний старий будинок в горах для однієї із сцен фільму. Далеко в горах режисер побачив обриси кам’яних будівель.

Коли команда досліджувала цю місцевість, вони виявили унікальні будівлі, яким більше 300 років і в яких ніхто не жив більше 30 років. В одному з покинутих будинків група натрапила на кімнату зі збереженими предметами старовини. Це були старовинні ікони, гончарні вироби, саморобна піч. Більш того – в цьому будинку стояла стара дерев’яна тарілка, на якій була зображена “Мадонна Літта” – та сама картина, яку режисер ввів до фінальної версії сценарію.

Творці фільму також діляться добіркою світлин з фільму, яка фокусується в першу чергу на протагоністах, щасливій і закоханій парі –  Мії (Іванна Сахно) та Максі (Алекс Гафнер), які вирішують провести канікули у величних горах Грузії, але стикаються з непереборною перешкодою в особі загадкового “вершника у чорному”.

Кадри з фільму

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Пік страху

Нагадаємо, фільм «Пік страху» придбав найбільший американський дистриб’ютор «Lionsgate» та ще більше 30 країн світу. Українсько-голлівудський проект також побачать глядачі Великобританії. З цієї нагоди постійний автор британської The Guardian Леслі Фелперін опублікувала рецензію на фільм, назвавши його “сезонним трилером, який зігріє душі фанатів переляку”, а також зазначила його “вражаючі локації, сильне використання звуку і захоплюючих образів”.

Читайте також –

«Словʼяни»: вийшов головний саундтрек до містичного серіалу