fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Саундтрек Все буде Ок

Саундтрек “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: гурт “СКАЙ” випустив кліп на пісню “Хочу Ще”

583

Вийшов кліп на головну пісню саундтрек комедійної стрічки “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих” у виконанні гурту “СКАЙ”. В відео увійшли кадри з майбутнього фільму.

Про це повідомляють творці новорічної комедії на своїй сторінці у Facebook. “Відкриємо секрет. У фільмі присутні ще декілька наших композицій)”, – зазначають самі виконавці пісні “Хочу Ще” в описі під презентованим кліпом на YouTube.

Дивіться саундтрек до фільму “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: відео

Картина режисера Тараса Бенюка розповідає про дівчину Лізу, яка втрачає бізнес і коханого. Замість Польщі, куди вона їхала на заробітки, Ліза опиняється без грошей і речей в передноворічному гірськолижному курорті Буковель. Тут з нею відбуваються несподіванки, курйози і новорічні чудеса. Головна героїня знайде тут і кохання, і дружбу.

В фільмі знімалися: Ірина Бенюк (Ліза, яка випадково, замість Польщі, потрапляє в Буковель), її ексцентрична мама (Ірма Вітовська (“Мої думки тихі”, “Брама”), Анна Андрусишин (інструктор з лиж Аліна), Володимир Тафійчук (закоханий в Аліну охоронець Іван) та інші актори.

Трейлер новорічної комедії “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: відео

За темою: “Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих”: вийшли тизери комедії

Розробкою картини займається Ukrainian West Film. Режисер стрічки – Тарас Бенюк, сценаристи – Соломія Ільницька, Володимир Єшкілєв, Тарас Бенюк, Михайло Пустовойт. Продюсери – Олег Головенський, Михайло Пустовойт, Володимир Швадчак.

Фільм вийде в кінотеатрах вже 28 січня 2021 року.

Читайте також

“Словʼяни”: вийшов головний саундтрек до містичного серіалу