fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільми “Порядна львівська пані” та “Кров’янка” доступні для перегляду онлайн

7 198

Дивись українське! Держкіно пропонує свій Youtube-канал як онлайн-кінотеатр та презентує перші фільми – українські короткометражки “Порядна львівська пані” Наталі Пасеницької та “Кров’янка” Аркадія Непиталюка. Далі буде!

Як повідомляється, серед стрічок, знятих за державної підтримки, є досить багато робіт, які ще не знайшли свого масового глядача. Перш за все, це короткометражні фільми, документальне кіно та створені за підтримки Агентства дебютні роботи молодих кінематографістів.

Наразі доступні для онлайн-перегляду на Youtube-каналі Держкіно фільми “Порядна львівська пані” режисера Наталі Пасеницької та “Кров’янка” Аркадія Непиталюка.

“Кров’янка”

Український короткометражний комедійний фільм “Кров’янка” 2016 року – режисерський дебют Аркадія Непиталюка. Cтворено ТОВ “Пронто фільм”, прем’єрний показ фільму відбувся 16 березня 2017 року.

Найкращий фільм національного конкурсу 46-го КМКФ “Молодість” 2016 року, володар “Золотої Дзиги”-2017 як найкращий короткометражний ігровий фільм. Фільм увійшов до п’ятої збірки українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля».

За сюжетом, Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву — кров’янку — для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим — стравою зі свинячої крові. Але Маша — єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

“Порядна львівська пані”

Короткометражний ігровий фільм режисера Наталі Пасеницької “Порядна львівська пані” — еротична комедія за мотивами однойменної книги української письменниці Люби Клименко. Автором сценарію стрічки є Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов.

Головна героїня картини – сучасна інтелігентна жінка Пенелопа – живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і… нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

За словами продюсера фільму Юрія Мінзянова, найголовніший меседж фільму – не треба жити не своїм життям, не треба боятися змін, не треба боятися зустріти щире та ніжне кохання, яке змінює все життя, бо люди мають приносити задоволення та щастя одне одному.

Сидимо дома та дивимось гарне кіно!

Читайте також

Стрічка «Віддана» офіційно вийшла онлайн