fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

небо парасолька

Презентовано постер нового фільму Зази Буадзе “Небо-парасолька”

348

Трагікомедія “Небо-парасолька” розповідає історію непростих взаємин італійського юнака Мікеле та його карпатського дідуся Михайла. Стрічка виробництва кінокомпанії ІнсайтМедіа вийде в прокат у 2022 році.

Головні ролі в картині спільного виробництва України, Італії, Чехії та Румунії, створеної за підтримки Держкіно, виконали Сімоне Коста та Богдан Бенюк.

За сюжетом, молодий італієць Мікеле, який має українське коріння, їде до занедбаного карпатського села, щоб розвіяти попіл своєї матері. Тут живе його дід Михайло, колишній клоун на ім’я “Буба”. Складні на початку взаємини Михайла і Мікеле супроводжуються низкою дивних подій, які перетворюють серйозні речі у трагікомедію і назавжди об’єднують колись розділені долі діда та онука.

Кадри з фільму

Небо-парасолька

Фото: Alexandr Zemlyanoy

Небо-парасолька

Небо-парасолька

Небо-парасолька

Небо-парасолька

Ролі також зіграли Ірина Бенюк, Олекса Городенко, Мауро Чіпріані. Зйомки відбувалися у селі Верховина Івано-Франківської області, у Києві та італійській Генуї.

Автори сценарію: Заза Буадзе, Григоріс Карантінакіс. Режисер-постановник: Заза Буадзе. Оператор-постановник: Олександр Земляний. Художник-постановник: Ігор Філіппов. Композитори: Роман Григорів та Ілля Разумейко. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко, Ольга Козаревська, Мілош Шмідмаєр, Павел Шмідмаєр, Сергій Паскару, Фабіо Канепа.

Кінотеатральний прокат стрічки заплановано на 2022 рік.

Небо-парасолька

Нагадаємо, попередній фільм режисера Зази Буадзе – військова драма «Мати Апостолів» вийшла в кінотеатральний всеукраїнський прокат 3 грудня 2020 року до Дня Збройних сил України. Це фільм-уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну.

Читайте також

Фільм “Еґреґор” вийде в прокат у березні (трейлер)