fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Представлено офіційний постер комедії “Мої думки тихі” з Ірмою Вітовською

143

Дебютний повнометражний фільм режисера Антоніо Лукіча виходить у широкий український прокат 2 січня 2020 року.

Фільм розповідає історію про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” і вирушити в “привабливу Канаду”. Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима. У головних ролях – Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

Довідка

Світова прем’єра фільму пройшла у конкурсній секції East of the West Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну премію журі.
Українська прем’єра картини відбулася в рамках Національної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм відзначено Призом глядацьких симпатій, премією за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська), спеціальним згадуванням (Андрій Лідаговський).
Національна премія кінокритиків України КІНОКОЛО за відкриття року (премія за найкращий повнометражний дебют) та найкращу жіночу роль (Ірма Вітовська).
Премія глядацьких симпатій кінофестивалю “Лістапад” (Мінськ).
Фільм виходить у широкий український прокат 2 січня 2020 року.
Кінопроєкт “Мої думки тихі” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Спродюсували картину Алла Бєлая та Дмитро Суханов (студія “Toy Cinema”). Зйомки проходили в Києві, у Карпатах та на Закарпатті.

Дивіться офіційний трейлер “Мої думки тихі”: відео

Джерело: kinowar