fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Презентовано перший офіційний тизер-трейлер повнометражної спортивної драми “Пульс”

205

Динамічне відео знайомить глядачів з головною героїнею та викликами, що стають на її шляху до мрії.

Дивіться офіційний трейлер “Пульс”: відео

“На шляху до великої мрії часто трапляються перешкоди, що здаються нам нездоланними. Це трапляється скрізь: у роботі, творчості, в особистому житті. І хоча сюжет “Пульсу” начебто в першу чергу про спорт, насправді, центральні теми та проблеми стрічки є дуже універсальними. Це неймовірно сильна та мотивуюча історія, що спроможна дійсно надихати. Це приклад для багатьох людей як треба йти до своєї мрії, долати будь які виклики та перемагати”, – розповідає продюсер “Пульсу” Єгор Олесов.

Про що кіно: Це історія юної української легкоатлетки, яка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

“Пульс” – біографічна спортивна драма, заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Допрем’єрний показ першого трейлеру відбувся в рамках презентації проєкту на Варшавському міжнародному кінофестивалі. Емоційна історія про неймовірну цілеспрямованість та волю до перемоги української спортсменки вразила учасників презентації.

Для режисера Сергія Чеботаренка картина стане повнометражним дебютом. Продюсером фільму виступив Єгор Олесов, відомий за фільмами “Незламна”, “Сторожова застава”, “Захар Беркут”, “Ціна правди”.

“Я вірю, що ми зможемо донести цю історію якомога більшій кількості людей, та це тільки початок. Як ми кажемо в “Пульсі” – Живи. Мрій. Долай”, – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

Зйомки спортивної драми “Пульс” було завершено на початку осені. Дата виходу фільму – 19 березня 2020 року.

ПУЛЬС (PULSE)

Прем’єра в Україні: 19 березня 2020 року

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB (“Незламна”, “Сторожова Застава”, “Захар Беркут”, “Ціна Правди”)

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Художники з костюмів: Руслан Хвастов, Катерина Толубко-Олесова

Художник із гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Станіслав Боклан (тренер), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Джерело

Залишити відповідь