fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

"Простір/Space"

Фільм «Простір/Space» увійшов до конкурсної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю незалежного кіно

430

Експериментальний фантастичний фільм «Простір/Space» режисера Дмитра Томашпольського відібрано до конкурсної програми Berlin Indie Film Festival.

Про це стало відомо на сторінці фільма «Простір/Space» у facebook. Фільм про «сплячих прибульців», знятий в умовах карантину 2020, буде представлений у конкурсній програмі Берлінського міжнародного кінофестивалю незалежного кіно.

Простір/Space

Як повідомлялося раніше, у створенні фільму прийняли участь 67 акторів. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього. Знімали фільм у 76 локаціях, у Києві та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі, Вільнюсі. Також спеціально для цього проекту були організовані повітряні зйомки.

Зйомки «Простір/Space» проходили дистанційно у період карантину під час пандемії COVID-19 у березні-травні 2020 року. Всі учасники процесу перебували в самоізоляції, спілкуючись з автором фільму Дмитром Томашпольським онлайн.

Режисер повідомляв артистам запропоновані обставини чергового епізоду напередодні зйомки, не розкриваючи подальший розвиток подій. Актори знімали себе самі по завданню режисера, використовуючи власний смартфон або фотоапарат.

Нагадаємо, восени 2021 року «Простір/Space» здобув нагороду BEST DRAMA FEATURE на Austria International Film Festival. До цього стрічка Дмитра Томашпольського отримала нагороду на Europe Independent Movie Festival за «Найкращий експериментальний фільм».

Виробництво – Gagarin Media Film Company (“Кінокомпанія Гагарін Медіа”), 2021. Режисер – Дмитро Томашпольський (автор фільму “Сторонній”). Продюсером виступила Олена Дем’яненко, яка до того працювала над стрічками “Гуцулка Ксеня”“Моя бабуся Фані Каплан” та іншими.

Простір/Space

Читайте також

Новий фантастичний детектив «ФА» Дмитра Томашпольського розкриє таємницю послань з космосу