fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Простір/Space” про «сплячих прибульців» з’явився на Amazon Prime

378

Експериментальний фантастичний фільм Дмитра Томашпольського “Простір/Space” вийшов на Amazon Prime у Сполучених Штатах та Великобританії.

Про це стало відомо на офіційній facebook-сторінці фільму “Простір/Space”, знятого в умовах самоізоляції під час пандемії Сovid-19. Наразі стрічка доступна на Amazon Prime за посиланням (доступ лише на вказаних територіях).

Як повідомлялося раніше, у створенні фільму прийняли участь 67 акторів. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього. Знімали фільм у 76 локаціях, у Києві та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі, Вільнюсі. Також спеціально для цього проекту були організовані повітряні зйомки.

Зйомки «Простір/Space» проходили дистанційно у період карантину під час пандемії COVID-19 у березні-травні 2020 року. Всі учасники процесу перебували в самоізоляції, спілкуючись з автором фільму Дмитром Томашпольським онлайн.

Режисер повідомляв артистам запропоновані обставини чергового епізоду напередодні зйомки, не розкриваючи подальший розвиток подій. Актори знімали себе самі по завданню режисера, використовуючи власний смартфон або фотоапарат.

Простір/Space

Виробництво – Gagarin Media Film Company (“Кінокомпанія Гагарін Медіа”), 2021. Режисер – Дмитро Томашпольський (автор фільму “Сторонній”). Продюсером виступила Олена Дем’яненко, яка до того працювала над стрічками “Гуцулка Ксеня”“Моя бабуся Фані Каплан” та іншими.

Нагадаємо, фільм почав свій кінопрокат в Україні в умовах війни — 2 квітня у київському кінотеатрі «Ліра» відбулась прем’єра фантастичної експериментальної картини “Простір/Space” режисера Дмитра Томашпольського.

Читайте також

«Моя бабуся Фані Каплан»: нова монтажна версія фільму з’явиться на Amazon Prime