fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Моя бабуся Фані Каплан

«Моя бабуся Фані Каплан»: нова монтажна версія фільму з’явиться на Amazon Prime

562

З 16 березня 2021 року на Amazon Prime стане доступною нова монтажна версія драматично-історичного фільму Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фані Каплан» (Her Name was Fanni, 2020).

Як повідомив порталу “Нове українське кіно” продюсер і сценарист фільму Дмитро Томашпольський, предзамовлення DVD на Amazon Prime вже відкрито. Як зазначається, дистриб’ютором виступили Bayview Entertainment, Sales agent Tma Releasing.

«Моя бабуся Фані Каплан» — українська стрічка режисерки Олени Дем’яненко 2016 року. Прониклива і зворушлива історія кохання Фані Каплан, що розгортається на тлі революційних подій початку ХХ сторіччя. Почуття юної та цнотливої Фані до революціонера Гарського штовхає її на відчайдушні вчинки, що в підсумку обертається неминучої трагедією…

Дивіться офіційний трейлер фільму «Моя бабуся Фані Каплан» (Her Name was Fanni, 2020): відео

Головні ролі в картині зіграли: Катерина Молчанова (“Гуцулка Ксеня”), Мирослав Слабошпицький (“Поліна і таємниця кіностудії”), Іван Бровін та Олексій Девотченко.

Режисер – Олена Дем’яненко. Сценаристи – Дмитро Томашпольський, Олена Дем’яненко. Продюсери – Олена Дем’яненко, Дмитро Томашпольський. Оператор-постановник – Олексій Москаленко. Художники-постановники – Сергій Бржестовський, Олександр Батенєв. Композитор –  Тимур Полянський. Звукорежисер – Артем Мостовий. Фільм створений “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Держкіно України.

За темою: “Моя бабуся Фані Каплан” онлайн: фільм виклали у відкритий доступ

Фільм «Моя бабуся Фані Каплан» здобув низку нагород та номінацій:

– Нагорода Crystal Palace International Film Festival (Лондон, Велика Британія) за «Найкращий іноземний фільм» (2016 рік);

– був включений у «Long-List» EFF (Європейської кіноакадемії) на звання кращого європейського фільму у 2016 році;

– переможець секції «Work in progress» на ОМКФ (2015 рік), а також Нагорода фестивалю за Найкращу акторську роботу в національній конкурсній програмі Одеського МКФ (Мирослав Слабошпицький) у 2016 році;

– сім номінацій Національної кінопремії Української кіноакадемії (2017 рік);

– Нагороди «Золота дзиґа» в номінаціях “Найкращий художник-постановник” (Олександр Батенєв, Сергій Бржестовський) і “Найкращий сценарій” (Олена Дем’яненко, Дмитро Томашпольський) (2017 рік);

– участь на МКФ у Гоа (Індія), 2016 рік;

– участь у МКФ у Коттбусі (Німеччина), 2016 рік;

– диплом Асоціації кінокритиків України за Найкращий український фільм 2016 року.

У кінотеатрах Україні прокат відбувся у 2016-2017 роках. Також фільм демонструвався у Італії, Угорщині, Франції, Польщі, Лівії, Індії, Великобританії, Німеччині, Грузії, Південної Кореї.

Фільм став переможцем четвертого пітчингу Держкіно України у 2013 році. Кошторис фільму склав 22 млн. гривень, з них частка Держкіно – 11 млн. гривень (50%).

Моя бабуся Фані Каплан

Нагадаємо, влітку минулого року стало відомо, що фільм Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня” з’явився на Аmazon Prime Video для глядачів Північної Америки.

Читайте також 

“F63.9 Хвороба кохання”: фільм Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко виклали в мережу