fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мавка лісова пісня

Вийшов новий тизер-трейлер анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня»

1 007

До 150-річчя Лесі Українки студія Animagrad представила новий тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Побачити анімаційний фільм можна буде в 2022 році.

“У центрі сюжету тизера-трейлера – одна з найдинамічніших сцен мультфільму, де Мавка, завдяки своїй чарівній силі Берегині та Душі Лісу, рятує стадо наляканих зубрів, що занесені до Червоної Книги України та перебувають під загрозою зникнення. Крім цих велетнів, у відео з’являються й інші рідкісні тварини. Так ми хотіли нагадати про екологічну місію проєкту, партнером якої є Всесвітній фонд природи WWF-Україна”, – говорять творці стрічки, українська студія Animagrad (FILM.UA Group).

В ролику можна побачити Магічний Ліс, мальовничі села, що з висоти пташиного польоту нагадують автентичні візерунки українських писанок, і головних героїв: Мавку, Лукаша, Жабокиць Квуся та інших магічних істот.

Дивіться офіційний тизер-трейлер мультфільму “Мавка Лісова пісня” на Youtube:

Грацію та рухи головній героїні подарувала прима балерина Національної Опери та Балету – Катерина Кухар, якій довелося виконати величезну кількість трюків для сцени у відео.

Особливу увагу в мультфільмі буде приділено музиці. До створення саундтреку тизера-трейлера залучили українських музикантів, серед яких – відомий фольклорний мультиінструменталіст Максим Бережнюк. Спільно з італійським композитором Даріо Веро була розроблена концепція об’єднання кінематографічної оркестрової музики та українських народних інструментів.

«Мавка» – безперечно наступний крок в українській анімаційній індустрії. Це водночас видовищна, зворушлива і весела історія, яка, ми сподіваємось, захопить глядача цікавим викладом та унікальним світом. Наша команда здолала величезний шлях, проєкт уже на фінішній прямій. Робота активно триває, і всі ми очікуємо прем’єру в наступному році. Звісно, хотілося б показати більше кадрів з уже готових сцен, але притримаємо ці матеріали для трейлера», – говорить СЕО студії Animagrad, продюсер Єгор Олесов.

Мавка лісова пісня

Режисери стрічки – Олександра Рубан та Олег Маламуж. Продюсери – Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери – Яна Медведєва, Олександра Луценко. Сценарист – Ярослав Войцешек. Постпродакшн-студiя – Postmodern Postproduction, яку, до речі, Netflix обрав для дубляжу фільмів українською мовою.

«Мавка. Лісова пісня» – повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad («Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Роксолана»), заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та древніх міфів. Це історія про чудодійну силу любові, яка здатна об’єднувати, рятувати і дарувати життя. У проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю.

Реліз анімаційного фільму відбудеться в 2022 році.

Читайте також

“Мавка”, Атлантида” і “Довбуш” – найочікуваніші українські фільми (опитування)