fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

В прокат виходить комедія “Скажене Весілля 3” (дивіться backstage фільму)

687

З 25 лютого на екрани українських кінотеатрів виходить комедія “Скажене Весілля 3” – фінальна частина трилогії про весільні клопоти родини Середюків, режисером якої виступив Любомир Левицький. Заглянемо за лаштунки “скаженого” кіновсесвіту.

Згідно із задумом творців, кожна з частин присвячена весіллю одного з трьох дітей Василя та Галини Середюків. Після заміжжя в перших двох “Весіллях” старшої Катерини та середньої Наталки, тепер планує одружитися наймолодший Середюк – син Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Середюків.

Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої зіграв Ігор Крикунов – керівник циганського театру “Романс”, актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір.

комедія Скажене Весілля 3

Дивіться трейлер комедії “Скажене Весілля 3”: відео

Також у фільмі зіграли: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян. До зіркового складу “Скаженого весілля 3” Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес.

За темою: Надія Мейхер, «Танці з зірками» та «Захар Беркут»: 10 несподіваних фактів про «Скажене Весілля 3»

Зйомки комедії були розпочаті в серпні 2020 року та тривали два місяці в Києві та передмісті. Протягом цього періоду було відзнято 30 годин матеріалів на камеру, а також велику кількість кадрів з дрону, з яких лише 90 хвилин потрапить на кінотеатральні екрани.

Як же фільмували “Скажене весілля 3” – дивіться відеобекстейдж.

Сценарій третьої частини #НайкращоїКомедіїРоку написали Микола Куцик та Олексій Приходько, які були сценаристами і попередніх двох фільмів франшизи.

За темою: “На щастя”: зірковий квінтет виконав саундтрек до фільму “Скажене весілля 3”

Композиторами комедії “Скажене весілля 3” виступили Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Вже традиційно для франшизи співає Олег Винник, цього разу у супроводі циганського театру “Романс”. Продюсерами фільму виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, Ірина Горова та Олексій Потапенко.

Третя частина франшизи була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистрибуцією фільму “Скажене Весілля 3” на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Нагадаємо, допрем’єрний показ комедії на великому екрані відбувся 23 лютого в кінотеатрі “Київська Русь”.

Читайте також

Комедія «Скажене весілля 3» вийде в кінотеатральний прокат 25 лютого