fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер Погані дороги

“Я збила вашу курку”: вийшов офіційний трейлер фільму «Погані дороги»

438

Призер Венеційського кінофестивалю виходить у широкий український прокат 1 квітня. Дивіться трейлер фільму “Погані дороги”.

“В жорстоких умовах війни людина проявляється як з кращого, так і з гіршого боку. Я брала з реального життя такі ситуації, які дозволяють найбільш яскраво проявити ці якості, де не завжди зрозуміло, що добре і що погано”, ‒ розповідає режисерка стрічки Наталія Ворожбит.

«Погані дороги» – повнометражний дебют драматургині та сценаристки Ворожбит, екранізація її однойменної п’єси, яку ставили у Лондоні та Києві. Стрічка складається з п’яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

Головні ролі в картині виконують Андрій Лелюх, Ігор Колтовський, Володимир Гурін, Сергій Соловйов, Зоя Барановська та інші.

Трейлер “Погані дороги” доступний на Youtube:

Фільм переважно в Києві, області, та під Курахово на Донбасі. Консультантами виступили ветерани добровольчих підрозділів.

Світова прем’єра драми відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Також режисерка визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – Ворожбит здобула Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Відкриття року». А актори Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії.

Продюсерами фільму виступили Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Виробництво здійснив кінопродакшн «Kristi Films» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Бюджет стрічки становить 11 млн. грн. Дистриб’ютор стрічки — кінокомпанія «Артхаус Трафік». Промо-кампанія фільму здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також

Фільм «Антон і червона химера» Зази Урушадзе вийде в прокат 18 березня