fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Український кінематограф у 2021 році отримає 600 млн грн від держави

447

Понад пів мільярда фінансової державної підтримки очікується для українського кінематографа у 2021 році.

У 2021 році запланована робота над 125 кінострічками та серіалами за підтримки Державного агентства України з питань кіно, у яких вже почались зйомки чи підготовчий період, передає УНН.

“Очікувана фінансова підтримка українського кінематографа у 2021 році – 600 млн грн. Фінансова ж підтримка українського кінематографу у 2020 році склала 446 млн 714 тис. грн”, – йдеться у відповіді Держкіно на запит інформаційного агентства УНН.

За темою: 10 найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році

Наразі працюють над такими картинами, як “Надзвичайні грецькі похорони в Карпатах”, “Сумні портрети”, “Привоз”, “Мавка. Лісова пісня”, “Ботіночки”, “Сірі бджоли” та “Я, “Ніна”. Серед них також стрічка за книгою Кузьми Скрябіна “Я, “Побєда” і Берлін”, а також фільм Олега Сєнцова “Носоріг”. Запланований реліз фільмів “Бурштинові копи”, “Довбуш”, “Сторонній” та “Зірки за обміном”.

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» режисерки Олександри Рубан, виробництва української студії «Animagrad» (FILM.UA Group).

Мавка

Кримінальна драма «Носоріг» режисера та сценариста Олега Сєнцова, виробництва ТОВ «Край Кінема».

Носоріг Сенцова

Історична драма «Довбуш» режисера Олеся Саніна, виробництва «Пронто Фільм».

Комедійний фільм за книгою Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін» режисерки Ольги Ряшиної, виробництва кінокомпанії «Star Media».

Я Побєда і Берлін

Драма режисерки Марисі Нікітюк «Я, Ніна», з телеведучею Яніною Соколовою та вокалістом гурту “Друга ріка” Валерієм Харчишиним у головних ролях, виробництва DREAM HUNTERS PRODUCTION ТОВ «Яніна Соколова Продакшн».

Я, Ніна

Читайте також 

14 фільмів, над якими Україна зараз працює спільно з країнами ЄС