fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Часова варта

Вийшов саундтрек до історично-фантастичного серіалу “Часова Варта”

1 111

Слухайте офіційний саундтрек історично-фантастичного серіалу про переміщення у часі “Часова Варта”, який заспівали українські виконавці Білий Бо, Шершень та Анастасія Венгринович, з кадрами з фільму.

Просвітницький фентезі-детективний серіал “Часова Варта” в жанрі Sci-Fi, Action & Adventure представив офіційний саундтрек, який записали українські виконавці Білий Бо, Шершень та Анастасія Венгринович.

“Місія нашого міністерства полягає в контролі просторово-часових коридорів…Вони відкриваються в певні періоди історії, і наша задача – не допустити втручання в природний хід часу. Часова Варта вже понад тисячу років, стежить за тим, щоб зловмисники з різних часових епох не вчиняли спроб нелегальних переміщень. А тим більше, не намагалися вплинути на хід історії…”, – йдеться в описі проєкту “Часова Варта”.

Головну роль, пожежного із 21 століття, зіграв у фільмі Олександр Курносов. Він буде завербований таємною організацією для того, щоб зупинити двох російських солдатів із XVII століття. Голову організації втілив Олексій Горбунов, а її агентами стали Сергій Сізонюк та Людмила Мілевич.

Також у “Часовій Варті” зіграли телеведуча Леся Нікітюк і поп-виконавець Сергій Пархоменко (Поліграф ШарикOFF). Перша виконала роль письменниці Лесі Українки, а другому дісталася роль представника козацької еліти XVII ст.

Дивіться офіційний трейлер серіалу «Часова варта»: відео

Два сезони оригіналу були показані на іспанському каналі La1, а третій сезон був створений і показаний стрімінговим сервісом Netflix. Адаптацією матеріалу під Україну займалися Максим Курочкін, Оксана Савченко та Віталій Портников. Серіал створюється за підтримки УКФ.

Автори сценарію: Максим Курочкін, Оксана Савченко. Співавтор: Віталій Портніков. Режисери: Ганна Смолій, Роман Синчук. Оператор: Євген Кирей. Художник-постановник: Інга Житня. Художники по костюмах: Інга Житня. Саунд-дiзайн: le Doyen Dolby Premier studio. Креативний продюсер: Михайло Панченко. Лінейний продюсер: Анастасія Косточко. Керівник проекту: Віталій Мірошников. Кастинг директор: Марія Радость.

Нагадаємо, прем’єра серіалу планується на теле- /VOD-платформах. Дата виходу поки невідома.

Читайте також

“Човен”: в мережу виклали саундтрек до фільму “Віддана” з backstage зі зйомок