fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм про фільм: як знімали кіномюзикл “Дронині мандрони”

863

Перший дитячий кіномюзикл “Дронині Мандрони” — повнометражний художній фільм режисерки відеостудії Mediagroup 8 Катерини Балабай — презентував “Фільм про фільм” з бекстейдж-кадрами про работу над музичним фільмом.

Головний герой дитячого фільму “Дронині мандрони” — хлопчик Андрій на прізвисько Дроня, який понад усе хоче перемогти у конкурсі молодих програмістів та поїхати навчатися у відому IT-компанію. Але батьки відправляють Дроню у літній табір, де йдуть змагання за звання кращого загону. Ці змагання для Дроні не мають значення до тих пір, поки він не дізнається, що табір не простий. У таборі хлопчик відкриває для себе новий світ, де друзі — це не тільки цифра у соцмережах, а культура — не параграф у підручнику історії. І тепер перед Дронею та його новими друзями стоїть нелегке завдання — перемогти у конкурсі.

Дивіться бекстейдж-кадри дитячого кіномюзикла “Дронині Мандрони”: відео

Цікаво, що назва фільму сформована методом гри слів “Дроня” (прізвисько головного героя) та просторічного слова “мандрони”, що означає “балачки”,  “говорити нісенітниці”.

Знімальний процес фільму “Дронині Мандрони” проходив у селі Мала Петриківка Січеславської області та в Харкові, а завершився у жовтні 2019 року. Бюджет стрічки склав ₴ 2 300 000.

“Знімальний період тривав близько півтора місяця. Протягом близько 20 днів ми жили з дітьми у дитячому таборі, на території якого проходили зйомки та знімали з ранку до ночі” – розповіла режисерка Катерина Балабай.

Дивіться перший тизер дитячого художнього музичного фільму “Дронині мандрони”: відео

Дитячі пригоди стрічки переплітаються з пізнанням української культури, зокрема, Петриківського розпису. Головна тема фільму — поєднання традицій з технологіями.

Концепція картини здобула великий відгук серед українців — участь у кастингу взяли більше 400 дітей та 100 дорослих. Головну роль Дроні здобув 12-річний харків’янин Степан Кравець, який до цього грав у театрі.

Для інших юних акторів фільму “Дроніни Мандрони” — перший досвід у акторстві. Серед них: Степан Кравець, Захарій Савєльєв, Аня Копйова, Поліна Локотош, Даня Хіменко, Вероніка Рева, Сашко Казаков, Даня Павлов, Юлія Коник та інші.

Авторка сценарію музичного фільму “Дронині мандрони” — Катерина Балабай, оператор-постановник — Юрій Красюк, оператор — Антон Каліта, композитор — Борис Севастьянов, режисери монтажу – Катерина Балабай та Юрій Красюк, виконавчий продюсер — Віктор Боняк, продюсер — Катерина Балабай.

Нагадаємо, нещодавно відбулась онлайн-прем’єра першого дитячого кіномюзиклу “Дронині мандрони” на офіційному сайті фільму.

Незабаром музичну стрічку можна буде переглянути в інтернеті або кінотеатрі, – повідомлять творці дитячого мюзикла на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Дронині мандрони

Читайте також

За лаштунками “Тільки Диво”: представлено Backstage зі зйомок сімейного фільму