fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Дронині мандрони

Дивіться онлайн-прем’єру дитячого кіномюзиклу “Дронині мандрони”

1 677

28 квітня о 18:00 дивіться онлайн-прем’єру дитячого кіномюзиклу “Дронині мандрони” на офіційному сайті фільму. Музична стрічка буде доступна для перегляду лише 3 години.

Онлайн-прем’єра першого дитячого музичного фільму “Дронині мандрони” відбудеться на офіційному сайті фільму за посиланням.

Легка та весела музична історія “Дронині мандрони” — це повнометражний дитячий художній фільм режисерки відеостудії Mediagroup 8 Катерини Балабай.

Головний герой дитячого фільму “Дронині мандрони” — хлопчик Андрій на прізвисько Дроня, який понад усе хоче перемогти у конкурсі молодих програмістів та поїхати навчатися у відому IT-компанію. Але батьки відправляють Дроню у літній табір, де йдуть змагання за звання кращого загону. Ці змагання для Дроні не мають значення до тих пір, поки він не дізнається, що табір не простий. У таборі хлопчик відкриває для себе новий світ, де друзі — це не тільки цифра у соцмережах, а культура — не параграф у підручнику історії. І тепер перед Дронею та його новими друзями стоїть нелегке завдання — перемогти у конкурсі.

Дитячі пригоди стрічки переплітаються з пізнанням української культури, зокрема, Петриківського розпису. Головна тема фільму — поєднання традицій з технологіями. Назва фільму сформована методом гри слів від прізвиська головного героя та просторічного слова, що означає “балачки”.

Концепція картини здобула великий відгук серед українців — участь у кастингу взяли більше 400 дітей та 100 дорослих. Головну роль Дроні здобув 12-річний харків’янин Степан Кравець, який до цього грав у театрі.

Для інших юних акторів фільму “Дроніни Мандрони” — перший досвід у акторстві. Серед них: Степан Кравець, Захарій Савєльєв, Аня Копйова, Поліна Локотош, Даня Хіменко, Вероніка Рева, Сашко Казаков, Даня Павлов, Юлія Коник та інші.

Авторка сценарію музичного фільму “Дронині мандрони” — Катерина Балабай, оператор-постановник — Юрій Красюк, оператор — Антон Каліта, композитор — Борис Севастьянов, режисери монтажу – Катерина Балабай та Юрій Красюк, виконавчий продюсер — Віктор Боняк, продюсер — Катерина Балабай.

Дивіться перший тизер дитячого художнього музичного фільму “Дронині мандрони”: відео

Тож запасайтеся смаколиками та гайда з героями фільму до літніх пригод!

Читайте також

“Пригоди – понад усе”: аніматор Тоні Бонілла про український мультфільм “Гуллівер повертається”