fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Сіль для моря»: вийшов трейлер короткометражної драми про булінг

549

У короткометражної стрічки Сніжани Гусаревич «Сіль для моря» з’явився трейлер. Робота над картиною — про чотирнадцятирічну дівчину Лізу, яка стала об’єктом цькування і втратила сенс життя — завершена.

Про це повідомляють виробники картини. В основі стрічки — книга львівської письменниці Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або Білий Кит». Фільм розповідає про дівчину Лізу, яка втратила сестру-близнючку, переїхала до бабусі та намагається знайти друзів в новій школі, але стає об’єктом цькування дівчини Марини та її друзів. У Лізи зав’язуються романтичні відносини з її однокласником Максом, який пропонує підтримувати спілкування в Instagram. Дівчина починає спілкуватися в Instagram з «white_k», який разом з морем стає єдиним другом та пропонує Лізі перейти межу та стати сіллю для моря. Після чергової суточки з Мариною та компанією Ліза приймає найважливіше рішення у своєму житті.

«Сіль для моря»: трейлер cтрічки

За словами творців, головна ідея фільму — показати сучасним підліткам на прикладі «Сіль для моря», що вони не самотні, що проблема цькування (булінгу) вже вирішується на законодавчому рівні та що необхідно говорити про свої проблеми вголос.

У драмі зіграли: Анна Жураківська, Олександр Іванов, Ніна Макарчук, Данило Каменський («Сторожова застава», «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво», «Забуті»), Ганна Іванова, Арсеній Марков, Тетяна Скляр, Олеся Надєєва.

Нагадаємо, стрічка «Сіль для моря» стала переможцем 11-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно й отримала державну фінансову підтримку у розмірі 1,39 грн (100%). Над картиною працювали: режисер — Сніжана Гусаревич, сценаристи — Сніжана Гусаревич, Владислав Попко, оператор-постановник — Тетяна Дуднік, художник-постановник — Марія Мойсеєнко, режисер монтажу — Віктор Маляренко, креативний продюсер — Яна Суська, продюсер — Поліна Герман. Виробник фільму — «Up Ua Studio».

Наразі, кінокартина розпочинає фестивальне життя.

Сіль для моря трейлер

Читайте також

Український фільм «Стоп-земля» відібрано до конкурсу Берлінале-2021