fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скарби нації YouTube

Документальна стрічка «Скарби нації» стала найпопулярнішим історичним фільмом в українському YouTube

750

Документальна стрічка «Скарби нації» від автора історичних циклів «Таємниці великих українців» та «Україна. Повернення своєї історії» Акіма Галімова стала найпопулярнішим історичним фільмом в українському сегменті мережі YouTube.

Про це повідомляє телеканалі 1+1. У стрічці команда проекту, залучаючи істориків та науковців, шукає, куди були вивезені гетьманські клейноди та інші українські історичні реліквії, що підтверджують давню українську державність, а отже є скарбами нації.

“Ми вже переозвучили всі фільми циклу Україна. Повернення своєї історії англійською і скоро вони будуть у вільному доступі. Також майже всі наші проєкти тепер мають англійські субтитри. І Скарби нації також. Маємо доносити правду про нашу історію по всьому світу”, — розповідає Акім Галімов на своїй сторінці у Facebook.

Дивіться документальну картину «Скарби нації», яка зібрала більш ніж 5 млн переглядів на YouTube

Цікаво, що ниточки розслідування ведуть саме на територію росії — північного агресивного сусіда, який століттями спотворював нашу історію. Стрічка зокрема розвінчує роками нав’язані росією міфи про козаків, які викривлюють уявлення людей про героїчну добу українського козацтва.

Нещодавно телеканал 1+1 та продюсер Акім Галімов запустили проєкт під назвою «Реальна історія» — окремий розділ на платформі 1+1 Video та на офіційній сторінці телеканалу 1+1 у YouTube. Автори відеоциклів створюють короткі ролики англійською і російською, які доносять світу правду про українську історію і розбивають чисельні російські міфи. Розповідається зокрема про те, яку роль відігравали українці у Другій світовій війні, як росія привласнює історію України та її здобутки, як створює ворогів з українських героїв.

Проект має на меті протидіяти російський пропаганді, яка маніпулює фактами реальної історії перед усім світом.

Читайте також

Творці стрічки «Памфір» поділилися фрагментами з фільму (обережно: спойлер!)