fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Простір/Space» відкриває новий «Кінопростір» в Українському Домі цієї середи

344

Показ експериментального фільму «Простір/Space» Дмитра Томашпольського відбудеться (за участі знімальної групи) на відкритті нового кінозалу «Кінопростір» в Українському Домі.

Цією новиною з порталом “Нове українське кіно” поділився режисер фільму Дмитро Томашпольський. Стрічку «Простір/Space» покажуть 8 червня о 15:00. Вхід вільний (вікові обмеження: + 12).

Як відомо, в Українському Домі розпочинає роботу «Кінопростір» — спільний проєкт Українського Дому, компанії «Арт-об’єкт» та Української кіношколи, котрий запропонує глядачам і професійній кіноспільноті щоденні перегляди українського та світового кіно, програму публічних подій і діалогову платформу.

Сторінка події в Facebook: https://www.facebook.com/events/437349934390512/?ref=newsfeed

Нагадаємо, у створенні фільму прийняли участь 67 акторів. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього. Знімали фільм у 76 локаціях, у Києві та Київській області, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі, Вільнюсі. Також спеціально для цього проекту були організовані повітряні зйомки.

Зйомки «Простір/Space» проходили дистанційно у період карантину під час пандемії COVID-19 у березні-травні 2020 року. Всі учасники процесу перебували в самоізоляції, спілкуючись з автором фільму Дмитром Томашпольським онлайн.

Режисер повідомляв артистам запропоновані обставини чергового епізоду напередодні зйомки, не розкриваючи подальший розвиток подій. Актори знімали себе самі по завданню режисера, використовуючи власний смартфон або фотоапарат.

За темою: Фільм “Простір/Space” про «сплячих прибульців» з’явився на Amazon Prime

Як повідомлялося раніше, фільм почав свій кінопрокат в Україні в умовах війни — 2 квітня у київському кінотеатрі «Ліра» відбулась прем’єра фантастичної експериментальної картини “Простір/Space” режисера Дмитра Томашпольського.

Виробництво – Gagarin Media Film Company (“Кінокомпанія Гагарін Медіа”), 2021. Режисер – Дмитро Томашпольський (автор фільму “Сторонній”). Продюсером виступила Олена Дем’яненко, яка до того працювала над стрічками “Гуцулка Ксеня”“Моя бабуся Фані Каплан” та іншими.

Читайте також

Фільм «Простір/Space» увійшов до конкурсної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю незалежного кіно