fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Скажене весілля 3»

“На щастя”: саундтрек до комедії “Скажене весілля 3” отримав музичну премію YUNA 2022

135

Статуетки переможців Національної музичної премії YUNA 2022 продадуть на аукціоні, кошти підуть на медичні потреби поранених наших захисників.

Як стало відомо за матеріалами пресслужби Агенції PR Batteries, 17 липня були оголошені переможці музичної премії YUNA 2022. Подія відбулася в онлайн-форматі.

Серед нагород у 17 номінаціях премію за “Найкращу пісню до фільму” цього року отримали Олег Винник, ПТП, Positiff, Надія Мейхер, Юрій Горбунов — за пісню “На щастя” до фільму “Скажене весілля 3” режисера Любомира Левицького.

Музична ідея, розробка та креатив — MOZGI Studios. Cлова та музика —  Олексій Потапенко, Володимир Кагарлик, Інга Кагарлик. Продюсери — Олексій Потапенко, Ірина Горова, MOZGI Entertainment. Нову пісню від Потапа та MOZGI Studios можна послухати на всіх цифрових платформах за посиланням.

За темою: Комедія «Скажене весілля 3» Любомира Левицького вийшла онлайн

Крім того, під час трансляції було оголошено благодійний проєкт, який оргкомітет YUNA реалізуватиме разом з володарями нагород YUNA 2022. Всі статуетки цього року будуть продані на благодійних аукціонах, а отримані від цього кошти будуть витрачені на закупівлю апаратів для реінфузії крові та для лікування ран негативним тиском, які зараз вкрай необхідні на фронті, адже допоможуть військовим хірургам рятувати життя наших захисників.

YUNA 2022

Фотоколаж переможців – Агенція PR Batteries

Нагадаємо, церемонія YUNA 2022 мала відбутися 16 березня у київському Палаці “Україна”, але була скасована після початку повномасштабної війни рф проти України.

Цікаво, що були названі переможці у спецномінації “Музична харизматична пара”, яку YUNA заснувала цього року разом з компанією МХП, відомою своєю підтримкою важливих культурних проєктів, з особливою увагою до музичного та кіномистецтва. На цю нагороду номінувалися 5 сімейних пар, в яких обидві половинки працюють у шоубізнесі. Визначення переможців відбувалося голосуванням понад 25 000 співробітників компанії МХП. Перемогли у ньому Юлія Саніна і Валерій Бебко (The HARDKISS).

Читайте також

«Вільна»: саундтрек до фільму «Віддана» відзначили двома нагородами премії YUNA 2021