fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене Весілля

Комедійна трилогія «Скажене Весілля» тепер доступна до перегляду на Netflix

164

Netflix придбав права на показ усіх трьох частин комедії «Скажене Весілля». Угоду зі стримінговим гігантом уклали FILM.UA Distribution.

Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму в facebook. Як зазначається, кінотрилогія доступна на платформі Netflix з 1 січня 2023 року.

Кожна з частин присвячена весіллю одного з трьох дітей Василя та Галини Середюків. Після заміжжя в перших двох «Весіллях» старшої Катерини та середньої Наталки, у третій частині планує одружитися наймолодший Середюк – син Захар. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та й невістка Рада йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях цієї родини!

Нагадаємо, влітку вийшов в національний прокат комедійний фільм «Скажені сусіди. Нові історії». Фільм став продовженням кінофраншизи «Скажене весілля».

Також у грудні 2022 року стало відомо, що FILM.UA Group, Prototype Production та 1+1 Media завершили зйомки нових 24 епізодів серіалу «Скажені сусіди», режисером якого виступив також Олег Борщевський. Прем’єра серіалу планується вже у 2023 році. Як зазначається, комедія складатиметься з 48-и епізодів обидвох сезонів, а на глядачів чекатимуть не лише знайомі улюблені персонажі, а й нові неочікувані герої та запрошені зірки.

Читайте також

«Скажені сусіди»: Нові історії у першому офіційному трейлері комедії