fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Знабарвлена

Короткометражні стрічки Марини Степанської доступні для перегляду онлайн

153

Три короткометражні фільми режисерки Марини Степанської «Знабарвлена», «Чоловіча робота» та «Канікули» вийшли в онлайн-кінотеатрі.

Як повідомляє прес-служба Takflix, ранні фільми української режисерки й сценаристки Марини Степанської – «Знабарвлена» (2019), «Чоловіча робота» (2015) та «Канікули» (2013) – тепер можна переглянути онлайн.

50% з продажу квитків будуть передані об’єднанню документалістів Babylon’13, ще 10% – перерахують у фонд «Повернись живим». Кошти будуть витрачені на нагальні потреби кінематографістів, які зараз служать на передовій.

«Знебарвлена» – це візуальна комедія про дівчину, яка відрізняється від всіх інших своєю кольорокорекцією. У світі яскравих барв та колоритних людей вона – тьмяна й сумна, знебарвлена. Чи встигне героїня до кінця стрічки повернути собі колір?

Головну героїню зіграла акторка Дар’я Полуніна (фільм «Леся Українка. Узлісся» (2020), «Фокстер і Макс» (2019). ​​Оператор-постановник – Себастьян Талер. Стрічка номінована на Золоту Дзиґу за «Найкращий короткий метр» 2019 року за рішенням Української кіноакадемії та на «Найкращий короткий метр» Одеського МКФ 2019. Також фільм брав участь у конкурсній програмі RIFF – Rome Independent Film Festival 2019.

Дивиться короткометражну комедію «Знабарвлена» за посиланням. Стрічка доступна на території України.

Знабарвлена

Кадр з фільму: https://dzygamdb.com/

«Чоловіча робота» – короткометражна драма про юриста. Він працює на Корпорацію, що займається скуповуванням земель, іноді на межі закону. Приїхавши перевіряти черговий «об’єкт», він натикається на недобудований собор без бань, який стоїть, усіма забутий, посеред поля. Герою треба вирішити два питання: що робити з «об’єктом» згідно з інтересами Компанії і як домовитися про «неспротив» із фермером, якому насправді належить земля.

У головних ролях – Олександр Прищепа (фільм «Дисидент» (2022) та Роман Ясіновський (фільми «Снайпер. Білий Ворон» (2022), «Мирний-21» (2022), «Будинок «Слово». Нескінчений роман» (2021), «Довбуш» (2021), «Кіборги. Герої не вмирають» (2017)). Оператор-постановник – Себастьян Талер. У 2015 році фільм отримав нагороду за «Найкращий український короткометражний фільм» Одеського МКФ та Спеціальна відзнака журі національного конкурсу Київського МКФ «Молодість» «За потужний акторський ансамбль і вражаючу режисерську роботу з акторами».

Переглянути короткометражну драму «Чоловіча робота» можна за посиланням. Стрічка доступна на всіх територіях.

Чоловіча робота

Кадр з фільму: прес-служба Takflix

«Канікули» – короткометражна документальна стрічка про про хлопця і дівчину, які полишають місто й вирушають в село, щоб віднайти себе. У фільмі показано пару молодих людей, які прибувають у неназване поселення, ймовірне, рідне містечко хлопця, де вони проводять літні канікули. Ми бачимо цікаву динаміку стосунків – від конфліктів, які виникають внаслідок побутових непорозумінь та різниці у темпераменті, до перших ознак взаєморозуміння.

Подивитися короткометражну драму «Канікули», саунд-дизайнером якого виступив Антон Байбаков, можна за посиланням. Стрічка доступна на всіх територіях.

Канікули

Кадр з фільму: https://dzygamdb.com/

Нагадаємо, повнометражний дебют Марини Степанської «Стрімголов» (2017), події якої відбуваються в сучасному Києві, де головні 27-річні “негерої” намагаються зробити непростий вибір в умовах “героїчного часу”, можна також подивитися на стрімінговій платформі.

Фільм у 2018 році отримав Приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «Premiers Plans d’Angers» у Франції, Приз за найкращий дебют та приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «Ceau, Cinema! Festival de Buzunar» у Румунії, а також здобув три Золоті Дзиґи від Української кіноакадемії (Найкраща жіноча роль, найкращий звук, найкраща музика).

Читайте також

Фільм «Стрімголов» тепер доступний онлайн у більшості країн світу