fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

фільм Я працюю на цвинтарі

Кіно про життя: драмеді з елементами чорної комедії «Я працюю на цвинтарі» виходить в прокат 15 вересня (тизер)

206

З 15 вересня у всеукраїнський прокат виходить фільм Олексія Тараненка «Я працюю на цвинтарі» – життєствердне кіно про смерть, яке не соромиться показати справжнє життя: зі своїм початком та його неминучим фіналом, але таке цікаве й дивовижне.

“Ми усвідомлюємо повноту відповідальності перед глядачами, пропонуючи подивитися фільм саме зараз, всупереч назві та професії героя, цей фільм — чесне кіно про життя. Я спостерігав за реакцією глядачів після перегляду фільму на фестивалях, вона була різною в деталях, але їх поєднувало одне – і в Києві, і у Варшаві, і в Римі, і в Парижі глядачі дякували нам за світло, надію та бажання продовжувати жити”, – розповів продюсер фільму Андрій Корнієнко.

В основі фільму – однойменна збірка українського письменника Павла “Паштета” Белянського. Проте, творці зауважують, що сценарій фільму радше “заснований на мотивах” або “натхненний збіркою”, але не є прямою адаптацією.

“На відміну від книги, у фільмі є головний герой, Саша – навколо розповіді про життя якого у фільмі органічно об’єднали кілька історій в одну. Кожен клієнт Саші – носій певних цінностей та переживань, їхні долі є віддзеркаленням надважливих цінностей: стосунків батьків та дітей, роздумів про сенс та недовговічність людського життя, вміння відпускати минуле та продовжувати жити”, – розповідають виробники.

фільм Я працюю на цвинтарі

За сюжетом Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнеследі, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

Дивіться новий тизер фільму «Я працюю на цвинтарі»

В картині зіграли: Віталій Салій, Анна Іванова, Вікторія Городецькая, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Олексій Тритенко, Євген Олійник, Ярослав Безкоровайний, Олена Хохлаткіна, Оксана Жданова, Римма Зюбіна, Галина Корнєєва, Андрій Федінчик та інші.

фільм Я працюю на цвинтарі

Фільм “Я працюю на цвинтарі” понад рік подорожував фестивалями по всьому світу. У 2021 році стрічка здобула перемогу в номінації “Найкращий повнометражний фільм” на Munich Film Award 2021, в номінації “Найкращий актор” (Віталій Салій) за версією Національної спілки кінокритиків “Кіноколо”, отримала нагороду за “Найкращу операторську роботу” на Montelupo Fiorentino International Independent Film Festival та стала кращою в номінації “Найкращий постер” за версією Red Movie Awards.

фільм Я працюю на цвинтарі

Картина створена Good Morning Films в асоціації з MainStream Pictures та Stewopol за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводить FILM.UA Distribution.

Читайте також

Воєнний екшн “Снайпер. Білий ворон” вийде в прокат 24 серпня до Дня Незалежності