fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Любов смерть і роботи

Українка, Netflix та “Еммі”: акторка Аліна Смоляр зіграла головну роль в серіалі “Любов, смерть і роботи”

456

Голлівудська акторка з Одеси Аліна Смоляр втілила міфічний образ Золотої Жінки в одному з епізодів анімаційного серіалу-антології від Netflix “Любов, смерть і роботи”. Серію номінували на премію “Еммі”.

Як повідомляє НВ, режисером епізоду “Джибаро” (Jibaro), в якому зіграла українка, став режисер-аніматор Альберто Мієльго, який отримав Оскар у 2022 році за мультфільм Склоочищувач, а також працював над мультсеріалом Трон: Повстання, мультфільмом Тіма Бертона Труп нареченої, фільмом Гарі Поттер і Дари Смерті. Серію цьогоріч номіновано на премію “Еммі”.

“Це були незвичні зйомки для мене, але вкрай цікаві. Вражає розвинутість технологій у кіноіндустрії, ідея та режисерське бачення Альберто. Ми відразу знайшли спільну мову, і весь знімальний процес відбувся рекордно швидко”, — розповіла Аліна Смоляр.

Любов смерть і роботи

Фото: скриншот

У мультфільмі “Джибаро” загін лицарів зустрічає агресивну Сирену. Серед усіх солдатів виживає тільки один, воїн, що не чує. Зрештою він зацікавлює міфічну дівчину. Однак їхні стосунки — це стосунки хижаків, що базуються на нездоровому потязі одне до одного.

За словами режисера, образ Золотої Жінки, яку на екрані втілила українка, був зібраний на основі фольклору різних кутків світу: Індія, Північна Африка, Східна Європа. А її візуальне втілення доповнювали найрізноманітніші прикраси, елементи стилю, які жінки носять у багатьох племенах і культурах.

“Ідея полягала в тому, щоб створити жінку, котра настільки переповнена золотом і скарбами, що за цим усім ми майже не бачимо жінку. Це просто краса, котра засліплює так, що все одно — чи є там людина, чи ні”, — пояснює свого персонажа Аліна Смоляр.

Любов смерть і роботи

____________

“Любов, смерть і роботи” (Love, Death + Robots) — американський анімаційний телесеріал-антологія для дорослих. Цей серіал-антологія є переосмисленням та перезапуском анімаційного науково-фантастичного фільму “Важкий метал” 1981 року. Серіал спродюсували Девід Фінчер і Тім Міллер. Кожен епізод в антології був створений різними анімаційними студіями.

Читайте також

“Кривава нафта”: вийшов трейлер художнього фільму про героїчний спротив українців під час війни