fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

12 Бандерівське смузі

«Добрий день, еврібаді!»: з’явився 12 епізод шоу «Бандерівське смузі»

224

Готова 12 порція запальної суміші гумористичного шоу «Бандерівське смузі». Новий ролик про візит «одного надійного друга України» дістав назву «Добрий день, еврібаді!».

«Усі слідкували за візитом Ненсі Пелосі на Тайвань? Ще б пак! Її відвідини були так розпіарені ЗМІ, що на якийсь час нам навіть здалося, що Тайвань – це Україна!  Але ненадовго. Проте ми завжди пам’ятаємо що Луганськ – це Україна! Донецьк – це Україна! Крим – це Україна!», – пишуть творці гумористичного шоу.

Як йдеться в описі нової серії «Добрий день, еврібаді!», «крім Ненсі Пелосі Україна має ще багато друзів, які підтримують нас в боротьбі з ворогом! І відвідують Україну не так помпезно, але дуже часто».

Дивіться 12 серію «Добрий день, еврібаді!» гумористичного шоу «Бандерівське смузі», 16+

За темою: “Лікарка”: вийшов новий епізод “Бандерівського смузі” про злободенний нюанс професії та Присягу Гіппократа

У новій серії зіграла українська акторка Наталія Корецька, яка виконала більше ніж 70 ролей в українських фільмах і серіалах.

Режисер 12 серії – Дмитро Суржиков; сценарій – Дмитро Григоренко, Юрій Микуленко; оператор – О.Нестерук; звук – Іван Гладюк, С. Петрович; монтаж – Віталій Ващенко; звукорежисер постпродакшну – А. Рудий; реквізит – Олександра Суржикова. Виробництво здійснює Kamianets-Podilskyi Film Office (раніше студія незалежного кіно energ1x Production та Easy Films).

Нагадаємо, «Бандерівське смузі» – гумористичне шоу, яке почало створюватись командою ентузіастів із режисерів, акторів, сценаристів та операторів в Кам’янці-Подільському в березні 2022 року після повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну.

Читайте також

“Кривава нафта”: вийшов трейлер художнього фільму про героїчний спротив українців під час війни