fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кривава нафта

“Кривава нафта”: вийшов трейлер художнього фільму про героїчний спротив українців під час війни

4 454

Представлено офіційний трейлер драми “Кривава нафта” Джонні Київського, заснованої на реальних подіях російсько-української війни. У відео лунає саундтрек у виконанні гурту “The Hardkiss”.

“Кривава нафта” – художній фільм-антологія про героїчний опір українського народу під час повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну.

“Фільм присвячений героям та жертвам війни, яку розв’язала країна-терорист росія”, – зазначив режисер фільму Джонні Київський.

Як йдеться в офіційному синопсисі фільму, 24 лютого 2022 року став чорним днем для усіх Українців. Росія підступно вночі почала бомбардування і широкомасштабний наступ на Україну.

Фільм складається з 7 короткометражних новел. Кожна новела – історія на реальних подіях, що висвітлює окремий аспект війни: героїзм збройних сил України, воєнні злочини російської федерації, трагедію дитини, сім’ю якої вбила росія…

Кривава нафта

Окрема увага у фільмі приділена питанню колаборації деяких іноземних політиків та бізнесменів з російським агресором. Багато хто йде на поступки російським терористам через дешеву російську нафту. Криваву нафту.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Кривава нафта”, (18+)

Головні ролі у фільмі зіграли: Микола Валівоць, Дар’я Легейда («Кріпосна»), Тарас Цимбалюк («Кріпосна», «Чорний Ворон»), Михайло Войчук («Ілловайськ»), Андрій Твердак.

Саундтрек до фільму виконала фронтвумен гурту “The Hardkiss” Юлія Саніна. У трейлері у її виконанні звучить гімн Українських січових стрільців “Ой, у лузі червона калина”, що став головною піснею російсько-української війни.

Кривава нафта

Режисер та автор сценарію стрічки – Джонні Київський, оператори – Євген Усанов та Володимир Кратінов, продюсери – Костянтин Дєтковський та Вікторія Леженко.

Прем’єра фільму «Кривава нафта» відбудеться наприкінці 2022 року.

Кривава нафта

Читайте також

На полі бою один постріл може змінити все: вийшов трейлер фільму “Снайпер. Білий Ворон”