fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер Снайпер. Білий Ворон

На полі бою один постріл може змінити все: вийшов трейлер фільму “Снайпер. Білий Ворон”

376

Презентовано офіційний трейлер воєнного екшну Мар’яна Бушана “Снайпер. Білий Ворон”, який виходить в широкий національний прокат 24 серпня, у День Незалежності України.

Про це повідомляє Держкіно. Дебютний повнометражний фільм режисера Мар’яна Бушана розповідає про початок війни на Донбасі в 2014 році. Історія Миколи Вороненка, – снайпера із позивним “Ворон”, – заснована на реальній історії екопоселенця з Горлівки: пацифіст Микола з початком війни на Донбасі в 2014 році, попри власні принципи та упередження, вчиться снайпінгу та йде захищати свою землю від росіян.

трейлер Снайпер. Білий Ворон

Фото: Держкіно

«Ми завершили фільмувати “Ворона” у 2020 році й не могли подумати, що кадри, відзняті взимку, виявляться дещо пророчими – що 24 лютого 2022 року змінить життя кожного українця, розділивши на “до” та “після”. …Віримо, що наше кіно вкотре нагадає, що війна постукала в мирні українські будинки ще 8 років тому й увесь цей час українські воїни мужньо боронять нашу землю – так само як і наш Снайпер», – розповідає продюсер стрічки Артем Денисов.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Снайпер. Білий Ворон”

За темою: Воєнний екшн “Снайпер. Білий ворон” вийде в прокат 24 серпня до Дня Незалежності

Ролі у фільмі виконують Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Семисал, Олег Драч, Роман Ясіновський, Олег Шульга. Режисер – Мар’ян Бушан, автори сценарію – Мар’ян Бушан та Микола Воронін, оператор – Костянтин Пономарьов, продюсер – Артем Денисов.

“Снайпер. Білий Ворон” вже має обмежений прокат у країнах Балтії – Латвії, Литві, Естонії – та в США. Визнані міжнародні видання схвально відгукнулися про фільм: Los Angeles Times наголосив на актуальності та значущості стрічки.

«Як і багато інших фільмів про самотніх стрільців, “Снайпер. Білий ворон” побудований на напруженому протистоянні, яке для нашого героя є лише незначною частиною відновлення справедливості. Настільки мирний початок історії та її розвиток, зосереджений на відданості помсти – це контраст, який важко осягнути. Зрештою, як і імперіалістичну війну», – написали в Los Angeles Times.

трейлер Снайпер. Білий Ворон

New York Times відзначили майстерність режисера у поєднанні жанрів: «Бушан використовує різні стилі, виявляючи неочікувану схильність до динамічної дії попри більш стримані перші півгодини фільму. Він порадує кожного, хто шукає насичений воєнний екшн, проте режисер не дає стрілянині розпочатися, поки кожен не зрозуміє, що лежить на терезах».

Співавтором сценарію фільму “Снайпер. Білий ворон” виступив Мар’ян Бушан, який пройшов теоретичний курс зі снайпінгу для занурення в тему, а скрипт-доктором стала гуру світового сценарного мистецтва Лінда Сегер, яка є авторкою ряду бестселерів зі сценарного мистецтва та має у доробку понад 2000 сценарних консультацій.

Стрічку створено кінокомпанією UM Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводять FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Українські глядачі побачать історію про українського снайпера із 24 серпня 2022 року, в усіх діючих кінотеатрах країни.

Читайте також

“Тихий терор. Хроніки пекла”: на YouTube вийшов фільм про окупований Херсон