fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Хроніки пекла

“Тихий терор. Хроніки пекла”: на YouTube вийшов фільм про окупований Херсон

236

В мережі відбулася прем’єра документальної стрічки Єлизавети Татарінової “Тихий терор. Хроніки пекла” про життя в окупації, про те, що тиша інколи страшніша за вибухи, і що попри все Херсон чинить опір.

Як повідомляє 24 кіно з посиланням на YouTube “Хроніки пекла”, режисеркою та сценаристкою стрічки виступила Єлизавета Татарінова, яка працювала і над попереднім фільмом з циклу – “Маріуполь. Хроніки пекла”.

За темою: “Світ має знати правду”: документальний фільм “Маріуполь. Хроніки пекла” у вільному доступі

У стрічці йдеться про те, як триває життя херсонців в окупації, як місто чинить опір, про залякування, викрадення та катування українців. Режисерка Єлизавета Татарінова показала, як працює російська пропаганда в Херсоні та як поводять себе окупанти. Попри все, Херсон чекає на звільнення.

Дивіться фільм “Тихий терор. Хроніки пекла” на YouTube або на сайті нижче

“Херсон — місто, окуповане російськими військами з перших днів війни. Російська пропаганда намагається створити картинку “мирного життя” на півдні України, а насправді росія викрадає та катує людей, тримає херсонців в інформаційній ізоляції, не дозволяє залишати окупований регіон. Проте Херсон чинить опір. Поширюйте цей фільм, щоб якомога більше людей дізнались правду про життя в окупованому Херсоні”, – зазначили творці картини.

Режисер та сценарист – Єлизавета Татарінова. Оператори – Віктор Левчук, Олексій Дідік. Режисер монтажу – Ілля Макаренко.

Читайте також

Фільми «Аліса в країні війни» та «Домашні ігри» Аліси Коваленко вийшли онлайн