fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Такі красиві люди” онлайн: фільм Дмитра Мойсеєва виклали у відкритий доступ

1 925

Переглянути український драматичний фільм “Такі красиві люди” онлайн режисера Дмитра Мойсеєва можна безкоштовно на Youtube.

Як повідомляє Держкіно, на його Youtube-каналі з’явився фільм “Такі красиві люди” – дебютна повнометражна робота Дмитра Мойсеєва, знята в 2013 році Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка.

“Стрічка, створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, схожа на японське хоку: простими засобами вона передає сутність людського існування та яскравість почуттів”, – йдеться в описі.

Фільм — історія чотирьох людей, які втекли на край світу. Кожен їх день сповнений теплом, добром і любов’ю, що і робить їх красивими. Вони рибалять, влаштовують домашні спектаклі, читають японську літературу. Утім, є дещо, чого бракує у цій ідилії.

За сюжетом, холодне сонце, вітер, море… Дві подруги, Марта та Люба, рятуючись від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. Із Любою її щаслива родина: добрий, дивакуватий чоловік та восьмирічний син. У Марти – невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони влаштовують домашні вистави, читають вірші та слухають музику. Проте Марті не вистачає справжнього тепла. Так в її житті з’являється Іван – невдаха-письменник, якому належить вирішити, чи вартий він сильних почуттів та чи зможе він ще покохати…

Подивитись фільм “Такі красиві люди” можна на нашому сайті нижче або на Youtube-каналі агенства за посиланням.

Режисер та автор сценарію картини – Дмитро Мойсеєв, продюсер – Ігор Ставчанський (Національна кіностудія імені О. Довженка). В ролях: Поліна Войневич, Костянтин Данилюк, Алла Бінєєва, Олег Стефан, Станіслав Глушко, Михайло Савченко, Михайло Жонін, Олександр Ярема, Василь Стьопкін, Михайло Ігнатов, Олена Каплан, Жанна Богдевич.

Прем’єра картини відбулась в основній конкурсній програмі 43-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Фільм також брав участь у кінофестивалях в Італії, Польщі, Вірменії, США. На широкі екрани вийшов 24 вересня 2014 року. Прокат фільму відбувся в 20 містах України.

Стрічку знімали в Івано-Франківську, Криму (Феодосія), Генічеську та Києві. Зйомки у Генічеську відбувалися на березі Азовського моря на Арабатській стрілці. Загальний бюджет фільму – 5 млн 889 тис. 556 грн. (100% державної фінансової підтримки).

Читайте також –

Фільми «Крамниця співочих пташок», «Дорога», «Мій хлопчику» з’явились у відкритому доступі